Tu spełniają się narciarskie marzenia!

Austria ‣ Zillertal - najsłynniejsza dolina Tyrolu


DOSTĘPNE  2  WARIANTY  PROGRAMU  -  SPRAWDŹ  SZCZEGÓŁY  I  CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6-dniowy program Zillertal

Dolina Zillertal - leżąca w samym sercu Tyrolu słynie ze świetnych tras i nowoczesnej infrastruktury. Mogą tu Państwo korzystać z uroków zimy w pięciu prestiżowych ośrodkach oferujących prawie 500 km tras.

5-dniowy program Zillertal + Kryształowe Światy Swarovskiego

Dolina Zillertal - to radość szusowania w samym sercu Tyrolu. Dodatkowym punktem tego programu jest wycieczka do Kryształowych Światów Swarovskiego - jednej z największych atrakcji turystycznych Austrii.

Kulig

Kulig

Po intensywnym dniu na stoku zapraszamy na nastrojowy kulig w zimowej scenerii Alp. Trasa przejażdżki poprowadzi przez najbardziej urokliwe miejsca w okolicy. Piękne zimowe krajobrazy, rozgwieżdżone niebo i wyjątkowa atmosfera sprzyjają relaksowi i dobrej zabawie.

Kompleks rekreacyjny Erlebnistherme Zillertal

Kompleks rekreacyjny Erlebnistherme Zillertal

Obszar kąpielowy kompleksu tworzą m.in. baseny, zjeżdżalnie i urządzenia do hydromasażu. Wodny korytarz pozwala wydostać się na zewnątrz budynku, do odkrytego basenu z podgrzewaną wodą. W ofercie obiektu znajdują się także restauracja, bar, centrum SPA i gabinety masażu. Odnowie biologicznej służą ponadto: sauny, tepidarium, łaźnia parowa i basen solankowy.

Naturalny Pałac Lodowy - Eis Palast

Naturalny Pałac Lodowy - Eis Palast

Ukształtowana bez udziału człowieka formacja lodowa zaprasza do wnętrza lodowca Hintertux. Mieniąca się niebiesko - turkusowymi odcieniami hala powitalna, kryształowa komnata, lodowa kaplica, czy też lodowy pałac oczarowują pięknem i kryształową przejrzystością. Matka Natura zaprasza na fascynującą podróż w świat lodu!

Eisstockschiessen - amatorski curling

Eisstockschiessen - amatorski curling

Eisstockschiessen to rodzaj dyscypliny sportowej, który rozwinął się w regionie alpejskim i stanowi doskonałą rozrywkę dla osób w każdym wieku. W grze biorą udział dwie drużyny składające się z kilku graczy. Zadaniem zawodników jest celne rzucanie specjalnie przygotowanych kamieni po lodowym torze. Eisstockschiessen to połączenie świetnej zabawy z odrobiną drużynowej rywalizacji.

Uroczysta kolacja galowa

Uroczysta kolacja galowa

Galowa kolacja będzie wyjątkową okazją, aby podczas nastrojowego wieczoru zakosztować doskonałych potraw. Szef kuchni bazując na lokalnych produktach i tradycyjnych recepturach przygotuje prawdziwie regionalne przysmaki. Uroczysty charakter kolacji podkreśli subtelny blask świec.

Wieczorna wędrówka

Wieczorna wędrówka

Zapraszamy na spacer po nieuczęszczanych szlakach i urokliwych zakątkach najbliższej okolicy, której historię przybliży lokalny przewodnik. Magiczna atmosfera zimowego wieczoru, grzane wino oraz miłe towarzystwo sprawią, że wędrówka ta będzie miłym zwieńczeniem dnia.

Kryształowe Światy Swarovskiego

Kryształowe Światy Swarovskiego

Od chwili otwarcia Świat Kryształów zachwyca zwiedzających z całego świata. Zapraszamy w podróż między snem a jawą, na spotkanie z postaciami z baśni i legend, do cudownych komnat kryjących niezwykły zbiór fantastycznych instalacji multimedialnych i błyskotliwych dzieł artystów. Zwiedzanie zakończymy w największej na świecie ekspozycji handlowej Swarovskiego.

Zillertal - dolina nieograniczonych możliwości

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.