Domina Home Les Jumeaux - hotel   

Lokalizacja: Courmayeur

Naszą propozycją zakwaterowania jest hotel położony w centrum miasteczka Courmayeur. Obiekt składa się z dwóch budynków, oddalonych od siebie o ok. 150 m. Pierwszy położony jest przy głównej ulicy i w odległości ok. 100 metrów od gondoli, drugi natomiast znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie gondoli.

Pokoje:

Każdy z dwóch budynków hotelu oferuje przestronne pokoje. Wszystkie wyposażono w łazienkę z suszarką do włosów, telefon, TV, bar oraz balkon.

Wyżywienie:

Tutejsi kucharze serwują dania regionalne oraz specjały kuchni międzynarodowej. Śniadania przygotowane są w formie stołu szwedzkiego. Obiadokolacje serwowane są w budynku głównym i składają się z bufetu sałatkowego, pierwszego i drugiego dania (wybór z dwóch propozycji) oraz deseru.

Atrakcje po nartach:

Zwieńczeniem narciarskiego dnia będzie wizyta w hotelowym piano-barze. W miłym towarzystwie można tu posłuchać muzyki oraz odprężyć się przy lampce lokalnego trunku. Korzystając z lokalizacji hotelu, warto również skorzystać z bogatej oferty apres-ski w centrum Courmayeur.odległość od ośrodków
100 m Courmayeur