Ansitz Castel Kandelburg - hotel   

Lokalizacja: Mühlbach

Zapraszamy do niezwykłego hotelu, którego bogata historia sięga 1284 roku! To dawny szlachecki zamek, w którym dziś można poczuć klimat prawdziwie dworskiej rezydencji. Obiekt znajduje się w urokliwym centrum miasteczka Mühlbach, niespełna 200 metrów od stacji kolejki do Maranzy.

Pokoje:

Eleganckie i stylowe pokoje wyposażone są w łazienki z suszarkami do włosów oraz TV. Do dnia dzisiejszego zachowano tu wiele zabytkowych elementów wystroju, które idealnie komponują się z nowoczesnym wyposażeniem.

Wyżywienie:

Posiłki podawane są w niezwykle nastrojowej restauracji z przepięknym, ręcznie malowanym piecem. Zarówno śniadania, jak i obiadokolacje to smaczne dania kuchni regionalnej oraz międzynarodowej. Obiadokolacje mogą być serwowane w restauracji hotelu oddanego o 500 m.

Atrakcje po nartach:

Doskonałym miejscem na spędzenie zimowego wieczoru będzie niezwykle klimatyczna piwniczka, w której podawane są regionalne trunki. Średniowieczne mury, wszechobecna sztuka oraz wystrój nawiązujący do dawnych epok sprawią, że pobyt tutaj zapadnie na długo w pamięci!odległość od ośrodków
200 m Gitschberg - Jochtal
20 km Plose