Chausson 777 Titanium

Kamper: Chausson 777 Titanium to samochód kempingowy typu półintegra w którym poczujesz powiew luksusu. Niezwykle staranne wykończenie, ledowe oświetlenie i liczne dodatki premium wyróżniają tego kampera spośród innych. Do tego duży salon z układem siedzeń twarzą w twarz, który gwarantuje komfort codziennego użytkowania.

Mocne strony: System Smart Lounge zapewnia komfort zarówno w dzień (regulowany elektrycznie stół) jak i w nocy (automatycznie opuszczane podwójne łóżko. Smart Lounge to także szybka zmiana wygodnych sof w salonie w komfortowe siedzenia do jazdy z regulowanymi oparciami.

Podwozie: Kamper zbudowany jest na bazie Forda Transit a pod maską pracuje silnik o mocy 170 koni mechanicznych. Wersja Titanium Premium to również wyjątkowo ekskluzywny design, dbałość o detale wykończenia, automatyczna skrzynia biegów i wiele praktycznych dodatków.

Pamiętaj: Kampera zawsze oddajemy w Wasze ręce przygotowanego tak, jakbyśmy sami wybierali się w podróż. Jest on zawsze czysty w środku i na zewnątrz oraz wyposażony we wszystkie niezbędne elementy, które sprawią, że podróż będzie przebiegała komfortowo i bez niemiłych niespodzianek.

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.