Sunlight A70

Kamper: Kamper SUNLIGHT A70 to 6-osobowy kamper typu alkowa, który doskonale sprawdzi się na długich, wakacyjnych wyprawach z rodziną czy znajomymi. Kamperem może podróżować nawet 6 osób gdyż zapewnia on aż 6 homologowanych miejsc do jazdy oraz 6 miejsc do spania w tym dwa stałe lóżka nie wymagające rozkładania: o wymiarach 210×155 cm z tylu kampera oraz stałe lóżko w alkowie o wymiarach 210×160 cm plus rozkładane w salonie o wymiarach 184×100 cm. Przy podróży w 4-5 osobowym składzie nie ma potrzeby korzystania z rozkładanego lóżka, dzięki czemu przestrzeń salonu jest zawsze dostępna - również wieczorami.

Mocne strony: Mocne strony kampera Sunlight A70 to funkcjonalny salon z układem siedzeń twarzą w twarz, który zapewnia komfort podróżowania jak i spożywania posiłków, pojemna lodówka (164l) i zamrażalnik (29 l), które działają w systemie AES, bardzo duży bagażnik – nie bez powodu nazywany „garażem”, szafa oraz liczne szafki do przechowywania.

Podwozie: Kamper zbudowany na bazie Fiata Ducato, pod maską pracuje silnik wysokoprężny o pojemności 2,3 l i mocy 160 koni mechanicznych. Oferowana wersja z bardzo bogatym wyposażeniem zapewni całej ekipie komfortowy wypoczynek.

Pamiętaj: Kampera zawsze oddajemy w Wasze ręce przygotowanego tak, jakbyśmy sami wybierali się w podróż. Jest on zawsze czysty w środku i na zewnątrz oraz wyposażony we wszystkie niezbędne elementy, które sprawią, że podróż będzie przebiegała komfortowo i bez niemiłych niespodzianek.

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.