Niemal 300 słonecznych dni w roku w największym ośrodku narciarskim Pirenejów

Andora ‣ Grandvalira - narciarska egzotyka
w słonecznych Pirenejach


DOSTĘPNE  4  HOTELE  -  SPRAWDŹ  SZCZEGÓŁY  I  CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6 dni Grandvalira

Grandvalira jest największym ośrodkiem narciarskim w Andorze i w całych Pirenejach. Nowoczesna infrastruktura, duży wybór tras pośród malowniczych krajobrazów oraz strefa bezcłowa sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do poznania magii Pirenejów.

Centrum wellness Caldea

Centrum wellness Caldea

Ten charakterystyczny, przypominający szklaną piramidę obiekt mieści się w stolicy Andory. Kompleks korzysta z gorących wód geotermalnych i posiada bogatą ofertę atrakcji wodnych od różnorodnych basenów i saun, po szeroki wybór masaży i zabiegów pielęgnacyjnych. Duży, wewnętrzy basen przypomina lagunę, dodatkowo wydzielona jest także część zewnętrzna. Wieczorną atrakcją Caldei jest zachwycające, multimedialne show o wędrówce wody.

Centrum sportowe w Canillo

Centrum sportowe w Canillo

Będąc w regionie warto skorzystać z szerokiej oferty centrum sportowego mieszczącego się w Canillo. Miejsce to spełni oczekiwania zarówno osób poszukujących dawki adrenaliny, jak i zwolenników spokojnego wypoczynku. W obiekcie znajduje się basen, lodowisko, kort do gry w squash i tenisa, siłownia, sauna i solarium. Można także spróbować swoich sił w ice kartingu lub wybrać się na dyskotekę na lodzie.

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi to jedne z najbardziej przyjemnych atrakcji zimowych, przynosząca mnóstwo radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jazda psim zaprzęgiem w pięknej górskiej scenerii, pozwala na zacieśnienie więzi z przyjaznymi, łagodnymi psami rasy Husky, ułatwia poznanie relacji czworonogów z ich opiekunami i dostarcza pozytywnych emocji płynących z szybkiej jazdy saniami.

Skutery śnieżne

Skutery śnieżne

Jest to doskonała propozycja dla osób ceniących aktywny wypoczynek z odrobiną adrenaliny. Można wybrać dłuższą, samodzielną wycieczkę po okolicy lub przejażdżkę z wyszkolonym przewodnikiem. Już krótkie przeszkolenie wystarczy, aby wyruszyć w podróż po pobliskich malowniczych szlakach, rozkoszując się przy tym wspaniałym górskim krajobrazem.

Wędrówka w rakietach śnieżnych

Wędrówka w rakietach śnieżnych

Zapraszamy na wyjątkowy spacer w rakietach śnieżnych. Trasa wędrówki prowadzić będzie po atrakcyjnych, ośnieżonych szlakach w okolicach Canillo i El Tarter. To doskonały pomysł na aktywną rekreację w otoczeniu pięknych krajobrazów Pirenejów.

Andora - Grandvalira: na słonecznych stokach Pirenejów

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.