Znakomite zimowe ośrodki w sercu narciarskiej Austrii

Austria ‣ Alpy Kitzbühelskie - najpiękniejsze doliny Tyrolu


 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

2 dni Ski Juwel + 2 dni Ski Welt + 1 dzień St. Johann + 1 dzień Kitzbühel

Alpy Kitzbühelskie to ogromny wachlarz narciarskich możliwości - ponad 1000 km znakomicie przygotowanych tras i najwyższej klasy infrastruktura w ośrodkach pełnych tyrolskiej tradycji i ciekawych atrakcji après-ski.

6 dni Ski Juwel Alpbachtal - Wildschönau

Narciarski urlop w kameralnej atmosferze dwóch malowniczych dolin Alp Kitzbühelskich to nie tylko cisza i spokój wśród nieskażonej natury, ale również gwarancja śniegu i nowoczesna infrastruktura. Program dostępny w ramach pobytu indywidualnego.

Kompleks wellness Wave

Kompleks wellness Wave

Panująca tu atmosfera pozwoli oderwać się od rzeczywistości oraz nabrać sił i energii na długi czas. Kompleks rozmieszczony jest na powierzchni ponad 4 000 m2 i podzielony na trzy strefy. Najbardziej rozległą z nich jest park wodny z basenami i zjeżdżalniami. Kolejna część to strefa zdrowia i odprężenia dla osób dorosłych - Isla Sola z basenem solankowym. Trzecia część obiektu obejmuje "rzymskie" sauny.

Curling - centrum Mercedes-Benz

Curling - centrum Mercedes-Benz

Amatorów sportowych emocji oraz dobrej zabawy zapraszamy do gry w curling w profesjonalnym obiekcie Mercedes-Benz Sportpark w Kitzbühel. Dwie drużyny biorące udział w rywalizacji używają do gry specjalnych granitowych kamieni z uchwytem, które przez zawodników puszczane są na lodzie do celu zwanego "domem". Zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił - doskonała zabawa gwarantowana.

Wizyta w gorzelni w Brixen

Wizyta w gorzelni w Brixen

Wizyta w tym ciekawym miejscu to wyjątkowa okazja poznania tajników wytwarzania tutejszych alkoholi, a szczególnie szlachetnych rodzajów sznapsu i likierów. Stosowany tu sposób dwukrotnej destylacji w miedzianym naczyniu powoduje, że alkohole nabywają oryginalnego smaku i aromatu. Dodatkową atrakcją będzie uczestnictwo w degustacji produkowanych tu trunków.

Nocna jazda na nartach / sankach

Nocna jazda na nartach / sankach

Amatorów aktywnego wypoczynku, którzy wciąż mają energię po całym dniu szusowania, zapraszamy na największy w Austrii oświetlony teren do nocnej jazdy na nartach i nocnego saneczkowania znajdujący w ośrodku Söll. Łączna długość oświetlonych tras narciarskich to aż 10 km, a tor saneczkowy ma długość ok. 7 km. Doskonała zabawa gwarantowana dla wszystkich - bez względu na wiek!

Wędrówka z pochodniami

Wędrówka z pochodniami

Zapraszamy wszystkich do wspólnego wędrowania w nastrojowym świetle pochodni. Wieczorem udamy się na przyjemną przechadzkę, by zwiedzić najbliższą okolicę. Spokojne tempo spaceru, mile spędzony czas w grupie oraz puszysty, iskrzący się w świetle śnieg będą udaną propozycją na spędzenie zimowego wieczoru.

Ski safari w najlepszych ośrodkach Alp Kitzbühelskich

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.