Doskonałe tereny narciarskie i bogata oferta kulturalna

Austria ‣ olimpijski Innsbruck i jego topowe ośrodki


 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

2 x Axamer + 1 x Patscherkofel + 1 x Kühtai + 1 x Schlick 2000 + 1 x Stubai

Olimpijskie ski safari, łączące białe szaleństwo w uznanych ośrodkach wokół Innsbrucka z wielkomiejską atmosferą i bogatą ofertą après-ski. Codzienne transfery na stoki odbywają się lokalnymi skibusami.

6 dni Axamer Lizum

W ośrodku Axamer Lizum można poczuć prawdziwie olimpijską atmosferę, a jednocześnie doświadczyć prawdziwej tyrolskiej gościnności. Codzienne transfery na stok odbywają się lokalnym skibusem. Program dostępny w ramach pobytu indywidualnego.

6 dni Patscherkofel

Olimpijska tradycja ośrodka Patscherkofel w połączeniu z bajecznymi, alpejskimi pejzażami zachwyci każdego narciarza. Program oparty na stacjonarnym pobycie w tym kameralnym ośrodku dostępny w ramach pobytu indywidualnego.

Spacer po Innsbrucku

Spacer po Innsbrucku

Wieczorny spacer po Innsbrucku to obowiązkowy punkt programu dla osób odwiedzających region Olimpia SkiWorld. Do najbardziej znanych symboli miasta można zaliczyć liczne kościoły, wieżę miejską, ulicę Marii Teresy z łukiem triumfalnym, "złoty dach" oraz zamek cesarski Hofburg. Podczas przechadzki można poznać czarujący klimat panujący w stolicy Tyrolu.

Spotkanie z folklorem tyrolskim

Spotkanie z folklorem tyrolskim

Zapraszamy do tradycyjnej alpejskiej gospody na spotkanie z folklorem tyrolskim. Prezentacja jest przygotowywana przez tę samą rodzinę od ponad 40 lat. Na szczególną uwagę zasługują pokazy regionalnych tańców ludowych, zabaw oraz tradycyjne śpiewy, w tym popularne jodłowanie.

Kompleksy olimpijskie w Innsbrucku

Kompleksy olimpijskie w Innsbrucku

Na terenie kompleksu basenowo - rekreacyjnego można skorzystać z basenu wewnętrznego i zewnętrznego, jacuzzi, sauny i wielu innych atrakcji. Zwolenników sportów zimowych zapraszamy również na lodowisko do kompleksu olimpijskiego "Tiroler Wasserkraft Arena", który zachwyca swoim wysokim standardem i bogatą ofertą zimowej rekreacji.

Bobsleje

Bobsleje

Niepowtarzalną okazją do spróbowania ekscytującej jazdy bobslejem będzie pobyt w ośrodku Patscherkofel, na terenie którego znajduje się olimpijski tor bobslejowy. Zjazd odbywa się lodową rynną o długości 1 270 m, a po drodze czeka 14 zakrętów. Różnica poziomów wynosi 124 m, a w trakcie zjazdu można osiągnąć prędkość nawet do 110 km/h!

Olimpijskie ski safari w topowych ośrodkach wokół Innsbrucka

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.