Kurorty światowej klasy w austriackim Tyrolu

Znakomite Ski Safari - Ischgl, Serfaus, St. Anton, Lech - Zürs


DOSTĘPNE  2  WARIANTY  PROGRAMU  -  SPRAWDŹ  SZCZEGÓŁY  I  CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

2 dni Silvretta Arena + 2 dni Serfaus - Fiss - Ladis + 2 dni Ski Arlberg

Zapraszamy na ekscytujące Ski Safari w zachodnim Tyrolu - renomowane kurorty gwarantują niezapomniane après-ski oraz nieograniczoną radość z jazdy na setkach kilometrów najlepszych tras w Alpach austriackich.

2 dni Silvretta Arena + 1 dzień Fiss - Ladis + 2 dni Ski Arlberg

Zapraszamy na ekscytujące Ski Safari w zachodnim Tyrolu - renomowane kurorty gwarantują niezapomniane après-ski oraz nieograniczoną radość z jazdy na setkach kilometrów najlepszych tras w Alpach austriackich.

Królestwo wody Zammer Lochputz

Królestwo wody Zammer Lochputz

Zwiedzanie Zammer Lochputz rozpoczyna się w Zams - trasa prowadzi po specjalnych platformach, pnących się schodami w górę. Mijając po drodze starą romańską wieżę i ruiny kuźni, docieramy do centralnego punktu Zammer Lochputz - trzydziestometrowego wodospadu. Na końcu trasy obejrzeć można pozostałości starej zlewni. Zwiedzaniu towarzyszą prezentacje multimedialne, wzbogacone efektami świetlnymi.

Podniebna huśtawka Skyswing

Podniebna huśtawka Skyswing

Niezwykła propozycja dla amatorów mocnych wrażeń - podniebna huśtawka Skyswing - to ogromna konstrukcja mieszcząca 6 osób, w której przez chwilę można poczuć się jak w stanie nieważkości. Huśtawka jest zawieszona na wysokości 22 metrów, a jej maksymalne wychylenie wynosi 120°. Podczas lotu można osiągnąć prędkość do 65 km/h. Duża dawka adrenaliny gwarantowana!

Nocna jazda na nartach i wieczorne show

Nocna jazda na nartach i wieczorne show

Zapraszamy na oświetlony stok Panorama-Abfahrt, gdzie poza przyjemnością nocnego szusowania, czeka wyjątkowa niespodzianka - show Ogień i Lód. Pokaz przygotowany przez miejscową szkółkę narciarską i klub Freestyle trwa około 30 minut. Najlepsi sportowcy wykonają śnieżne akrobacje, a atmosferę podgrzeją połykacze ognia. Teatr ognia na tle białego stoku to gwarancja doskonałej zabawy!

Nocna jazda na nartach

Nocna jazda na nartach

Osoby niestrudzone całodniowym szusowaniem zapraszamy na wieczorną jazdę po oświetlonych stokach. Zjazdy w świetle jupiterów stają się coraz bardziej popularne wśród miłośników narciarstwa, głównie za sprawą urzekającej atmosfery panującej na mniej zatłoczonych wieczorami trasach.

Kompleks wellness i SPA Arlberg-well

Kompleks wellness i SPA Arlberg-well

Doskonały relaks i odpoczynek po narciarskim szaleństwie zapewni nowoczesne centrum wellness w miejscowości St. Anton. Dostępne są tu podgrzewane baseny: wewnętrzny i zewnętrzny, różnego rodzaju sauny oraz rozmaite zabiegi pielęgnacyjne w strefie SPA. Nowoczesny wystrój oraz wspaniałe widoki na góry gwarantują relaks na najwyższym poziomie.

Kulig

Kulig

Po intensywnym dniu na stoku zapraszamy na nastrojowy kulig w zimowej scenerii miasteczka Ischgl. Trasa przejażdżki poprowadzi przez najbardziej urokliwe miejsca w okolicy. Piękne zimowe krajobrazy, rozgwieżdżone niebo i wyjątkowa atmosfera sprzyjają relaksowi i dobrej zabawie.

Centrum Silvretta Center

Centrum Silvretta Center

Oferta kompleksu obejmuje basen rekreacyjny oraz strefę wellness z sauną fińską, łaźnią parową, solarium i pokojem relaksacyjnym. Ponadto warto spróbować swoich sił w austriackiej odmianie kręgli, gdzie do wykonywania rzutów używa się mniejszych kul. W Silvretta Center znajduje się także przytulna restauracja z bogatą ofertą dań i regionalnych przysmaków.

Loty paralotnią

Loty paralotnią

Wielbicielom adrenaliny proponujemy skorzystanie z atrakcji ośrodka Ischgl - lotów paralotnią. Lot paralotnią odbywa się zawsze w tandemie z instruktorem. Przed startem odbywa się krótkie szkolenie z podstawowych zasad bezpieczeństwa i obsługi paralotni. Bezkres przestrzeni, szybowanie ponad majestatycznymi szczytami i bajeczne widoki - niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Ischgl, Serfaus, Ski Arlberg - najlepsze ośrodki zimowej Europy!

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.