Kurorty światowej klasy w austriackim Tyrolu

Znakomite Ski Safari - Ischgl, Serfaus, St. Anton, Lech - Zürs


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY WYCIECZKI I CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

2 dni Silvretta Arena + 1 dzień Fiss - Ladis + 2 dni Ski Arlberg

Zapraszamy na ekscytujące Ski Safari w zachodnim Tyrolu - renomowane kurorty gwarantują niezapomniane après-ski oraz nieograniczoną radość z jazdy na setkach kilometrów najlepszych tras w Alpach austriackich.

Królestwo wody Zammer Lochputz

Królestwo wody Zammer Lochputz

Zwiedzanie Zammer Lochputz rozpoczyna się w Zams - trasa prowadzi po specjalnych platformach, pnących się schodami w górę. Mijając po drodze starą romańską wieżę i ruiny kuźni, docieramy do centralnego punktu Zammer Lochputz - trzydziestometrowego wodospadu. Na końcu trasy obejrzeć można pozostałości starej zlewni. Zwiedzaniu towarzyszą prezentacje multimedialne, wzbogacone efektami świetlnymi.

Podniebna huśtawka Skyswing

Podniebna huśtawka Skyswing

Niezwykła propozycja dla amatorów mocnych wrażeń - podniebna huśtawka Skyswing - to ogromna konstrukcja mieszcząca 6 osób, w której przez chwilę można poczuć się jak w stanie nieważkości. Huśtawka jest zawieszona na wysokości 22 metrów, a jej maksymalne wychylenie wynosi 120°. Podczas lotu można osiągnąć prędkość do 65 km/h. Duża dawka adrenaliny gwarantowana!

Nocna jazda na nartach

Nocna jazda na nartach

Osoby niestrudzone całodniowym szusowaniem zapraszamy na wieczorną jazdę po oświetlonych stokach. Zjazdy w świetle jupiterów stają się coraz bardziej popularne wśród miłośników narciarstwa, głównie za sprawą urzekającej atmosfery panującej na mniej zatłoczonych wieczorami trasach.

Kompleks wellness i SPA Arlberg-well

Kompleks wellness i SPA Arlberg-well

Doskonały relaks i odpoczynek po narciarskim szaleństwie zapewni nowoczesne centrum wellness w miejscowości St. Anton. Dostępne są tu podgrzewane baseny: wewnętrzny i zewnętrzny, różnego rodzaju sauny oraz rozmaite zabiegi pielęgnacyjne w strefie SPA. Nowoczesny wystrój oraz wspaniałe widoki na góry gwarantują relaks na najwyższym poziomie.

Kulig

Kulig

Po intensywnym dniu na stoku zapraszamy na nastrojowy kulig w zimowej scenerii miasteczka Ischgl. Trasa przejażdżki poprowadzi przez najbardziej urokliwe miejsca w okolicy. Piękne zimowe krajobrazy, rozgwieżdżone niebo i wyjątkowa atmosfera sprzyjają relaksowi i dobrej zabawie.

Centrum Silvretta Center

Centrum Silvretta Center

Oferta kompleksu obejmuje basen rekreacyjny oraz strefę wellness z sauną fińską, łaźnią parową, solarium i pokojem relaksacyjnym. Ponadto warto spróbować swoich sił w austriackiej odmianie kręgli, gdzie do wykonywania rzutów używa się mniejszych kul. W Silvretta Center znajduje się także przytulna restauracja z bogatą ofertą dań i regionalnych przysmaków.

Loty paralotnią

Loty paralotnią

Wielbicielom adrenaliny proponujemy skorzystanie z atrakcji ośrodka Ischgl - lotów paralotnią. Lot paralotnią odbywa się zawsze w tandemie z instruktorem. Przed startem odbywa się krótkie szkolenie z podstawowych zasad bezpieczeństwa i obsługi paralotni. Bezkres przestrzeni, szybowanie ponad majestatycznymi szczytami i bajeczne widoki - niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Ischgl, Serfaus, Ski Arlberg - najlepsze ośrodki zimowej Europy!

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.