Niezapomniany urlop na alpejskich, słonecznych stokach

Austria ‣ Karyntia - Ski Safari w krainie gór, jezior i słońca


DOSTĘPNE  3  HOTELE  -  SPRAWDŹ  SZCZEGÓŁY  I  CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6-dniowa karuzela narciarska w Karyntii

Karyntia - ponad tysiąc kilometrów tras narciarskich oraz niespotykana gościnność południowych Austriaków sprawiają, że ten region gór, jezior i słońca jest od lat niezwykle popularną, narciarską destynacją.

Basen i kompleks saun Römerbad

Basen i kompleks saun Römerbad

Kompleks Römerbad zalicza się do najpiękniejszych alpejskich świątyń wellness. Całe centrum wystrojem i stylem nawiązuje do starożytnych rzymskich term. Kompleks podzielony jest na trzy poziomy: Romanum, Noricum i Maximum, na których znajdują się baseny, solarium, restauracja oraz szczególnie atrakcyjny kompleks 13 saun, m.in. sauny fińskie, bio - sauny oraz rzymskie łaźnie parowe.

Eisstockschiessen - amatorski curling

Eisstockschiessen - amatorski curling

Eisstockschiessen to rodzaj dyscypliny sportowej, który rozwinął się w regionie alpejskim i stanowi doskonałą rozrywkę dla osób w każdym wieku. W grze biorą udział dwie drużyny składające się z kilku graczy. Zadaniem zawodników jest celne rzucanie specjalnie przygotowanych kamieni po lodowym torze. Eisstockschiessen to połączenie świetnej zabawy z odrobiną drużynowej rywalizacji.

Muzeum tortur

Muzeum tortur

Ponad 70 wiernych oryginałom eksponatów, zgromadzonych w średniowiecznym zamku, przenosi w świat prawdziwych tortur. Wśród zebranych przyrządów znajdują się narzędzia wykorzystywane w publicznych egzekucjach i torturach tj. dyby, gilotyny, stoły do rozciągania, fotele naszpikowane kolcami i wiele innych.

Basen Drautal Perle

Basen Drautal Perle

Kompleks oddaje do dyspozycji basen sportowy, zjeżdżalnię o długości 65 m oraz basen dla dzieci. Nowoczesne zaplecze wellness oferuje 6 saun, m.in. aromaterapeutyczną, saunę fińską, saunę na podczerwień czy parową łaźnię solankową. Specjalistyczne masaże lecznicze uzupełniają ofertę kompleksu.

Wizyta w browarze w Klagenfurcie

Wizyta w browarze w Klagenfurcie

Wizyta w browarze będzie okazją do poznania historii oraz sekretów produkcji złocistego napoju. Browar Schleppe produkuje 13 gatunków piwa, wśró nich tradycyjne Schleppe-Märzenbier oraz wyrafinowane gatunki np. Weizenbier i piwa sezonowe jak Oktoberbier. Browar zaprasza także na degustację tradycyjnych gatunków piwa lub schnapsu.

Ski Safari w słonecznej Karyntii

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.