Tu spełniają się narciarskie marzenia!

Austria ‣ Zillertal - najsłynniejsza dolina Tyrolu


DOSTĘPNE  2  WARIANTY  PROGRAMU  -  SPRAWDŹ  SZCZEGÓŁY  I  CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6-dniowy program Zillertal

Dolina Zillertal - leżąca w samym sercu Tyrolu słynie ze świetnych tras i nowoczesnej infrastruktury. Mogą tu Państwo korzystać z uroków zimy w pięciu prestiżowych ośrodkach oferujących prawie 500 km tras.

5-dniowy program Zillertal + Kryształowe Światy Swarovskiego

Dolina Zillertal - to radość szusowania w samym sercu Tyrolu. Dodatkowym punktem tego programu jest wycieczka do Kryształowych Światów Swarovskiego - jednej z największych atrakcji turystycznych Austrii.

Kulig

Kulig

Po intensywnym dniu na stoku zapraszamy na nastrojowy kulig w zimowej scenerii Alp. Trasa przejażdżki poprowadzi przez najbardziej urokliwe miejsca w okolicy. Piękne zimowe krajobrazy, rozgwieżdżone niebo i wyjątkowa atmosfera sprzyjają relaksowi i dobrej zabawie.

Kompleks rekreacyjny Erlebnistherme Zillertal

Kompleks rekreacyjny Erlebnistherme Zillertal

Obszar kąpielowy kompleksu tworzą m.in. baseny, zjeżdżalnie i urządzenia do hydromasażu. Wodny korytarz pozwala wydostać się na zewnątrz budynku, do odkrytego basenu z podgrzewaną wodą. W ofercie obiektu znajdują się także restauracja, bar, centrum SPA i gabinety masażu. Odnowie biologicznej służą ponadto: sauny, tepidarium, łaźnia parowa i basen solankowy.

Naturalny Pałac Lodowy - Eis Palast

Naturalny Pałac Lodowy - Eis Palast

Ukształtowana bez udziału człowieka formacja lodowa zaprasza do wnętrza lodowca Hintertux. Mieniąca się niebiesko - turkusowymi odcieniami hala powitalna, kryształowa komnata, lodowa kaplica, czy też lodowy pałac oczarowują pięknem i kryształową przejrzystością. Matka Natura zaprasza na fascynującą podróż w świat lodu!

Eisstockschiessen - amatorski curling

Eisstockschiessen - amatorski curling

Eisstockschiessen to rodzaj dyscypliny sportowej, który rozwinął się w regionie alpejskim i stanowi doskonałą rozrywkę dla osób w każdym wieku. W grze biorą udział dwie drużyny składające się z kilku graczy. Zadaniem zawodników jest celne rzucanie specjalnie przygotowanych kamieni po lodowym torze. Eisstockschiessen to połączenie świetnej zabawy z odrobiną drużynowej rywalizacji.

Uroczysta kolacja galowa

Uroczysta kolacja galowa

Galowa kolacja będzie wyjątkową okazją, aby podczas nastrojowego wieczoru zakosztować doskonałych potraw. Szef kuchni bazując na lokalnych produktach i tradycyjnych recepturach przygotuje prawdziwie regionalne przysmaki. Uroczysty charakter kolacji podkreśli subtelny blask świec.

Wieczorna wędrówka

Wieczorna wędrówka

Zapraszamy na spacer po nieuczęszczanych szlakach i urokliwych zakątkach najbliższej okolicy, której historię przybliży lokalny przewodnik. Magiczna atmosfera zimowego wieczoru, grzane wino oraz miłe towarzystwo sprawią, że wędrówka ta będzie miłym zwieńczeniem dnia.

Centrum sportu i wellness Atoll w Maurach

Centrum sportu i wellness Atoll w Maurach

Powstały w 2018 roku nowoczesny kompleks Atoll daje możliwość przyjemnego spędzenia czasu wieczorem - tym bardziej, że znajduje się zaledwie kilkaset metrów od hotelu. W ofercie znaleźć można basen wraz z innymi atrakcjami wodnymi oraz część SPA z saunami i łaźniami. Do dyspozycji gości jest też m.in. lodowisko, siłownia, ścianka wspinaczkowa.

Kryształowe Światy Swarovskiego

Kryształowe Światy Swarovskiego

Od chwili otwarcia Świat Kryształów zachwyca zwiedzających z całego świata. Zapraszamy w podróż między snem a jawą, na spotkanie z postaciami z baśni i legend, do cudownych komnat kryjących niezwykły zbiór fantastycznych instalacji multimedialnych i błyskotliwych dzieł artystów. Zwiedzanie zakończymy w największej na świecie ekspozycji handlowej Swarovskiego.

Zillertal - dolina nieograniczonych możliwości

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.