Bramy Słońca - mieszanka kultur i smaków na pograniczu Francji i Szwajcarii

Francja ‣ Portes du Soleil - skąpane w słońcu imperium sportów zimowych


  1. Program
  2. Ośrodki
    narciarskie
  3. Zakwaterowanie
  4. Atrakcje
  5. Terminy
    i ceny

Program wyjazdu

Portes du Soleil

Portes du Soleil to jeden z największych ośrodków narciarskich na świecie, na terenie którego znajdziemy ponad 600 kilometrów tras zjazdowych poprowadzonych po francuskich i szwajcarskich stokach.

Chatel

Ośrodek narciarski Chatel jest jednym z resortów należących do dużego regionu Portes du Soleil. Jest to doskonałe miejsce aby rozpocząć narciarską przygodę na francuskich i szwajcarskich stokach.

Lodowisko

Lodowisko

Wszystkich, którym mało jest sportowej aktywności zapraszamy na kryte lodowisko. Jazda na łyżwach jest znakomitą formą aktywnego spędzania wolnego czasu, a zarazem świetną zabawą, zarówno dla dzieci jak i dosrosłych. Obiekt zapewnia możliwość wypożyczenia łyżew na miejscu.

Skutery śnieżne

Skutery śnieżne

Jest to doskonała propozycja dla osób ceniących aktywny wypoczynek z odrobiną adrenaliny. Można wybrać godzinną samodzielną wycieczkę po okolicy lub przejażdżkę z wyszkolonym przewodnikiem. Już krótkie przeszkolenie wystarczy, aby wyruszyć w podróż po pobliskich malowniczych szlakach, rozkoszując się przy tym wspaniałym alpejskim krajobrazem.

Wędrówka w rakietach śnieżnych

Wędrówka w rakietach śnieżnych

Proponujemy spacer w rakietach śnieżnych. Trasa wędrówki prowadzić będzie po nieuczęszczanych szlakach, dzięki czemu będzie można odpocząć od zatłoczonych kurortów. Przy odrobinie szczęścia można napotkać na swojej drodze dzikie zwierzęta, jak górskie kozice czy jelenie.

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi to jedne z najbardziej przyjemnych atrakcji zimowych, przynosząca mnóstwo radości zarówno dzieciom jak i dorosłym. Jazda psim zaprzęgiem w pięknej alpejskiej scenerii, pozwala na zacieśnienie więzi z przyjaznymi, łagodnymi psami rasy Husky, ułatwia poznanie relacji czworonogów z ich opiekunami i dostarcza pozytywnych emocji płynących z szybkiej jazdy saniami.

Fantasticable - zjazd tyrolką

Fantasticable - zjazd tyrolką

Amatorów mocnych wrażeń zachwyci zjazd 1200-metrową tyrolką Fantasticable. Nie jest to jednak klasyczny zjazd, a jego ekstremalna wersja - ciało ułożone jest w poziomie, głową w dół i porusza się z prędkością dochodzącą do 100 km/h!

Park wodny Forme d\'O w Chatel

Park wodny Forme d\'O w Chatel

Jedną z największych atrakcji Chatel jest Forme d’O, nowoczesne centrum wodno – rekreacyjne połączone ze strefą wellness. Oferta parku wodnego obejmuje 25-metrowy basen sportowy o temp. 29 °C i basen zewnętrzny (32 °C). Część relaksacyjna składa się basenu z równie gorącą wodą, wodospadami i jacuzzi, saun, łaźni parowych. Można tu również skorzystać z masaży i zabiegów kosmetycznych.

Bramy Słońca: Avoriaz, Châtel, Les Gets, Morzine

Pełna relacja z wyjazdu wkrótce
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.