Aeschi Park - hotel

Lokalizacja: Aeschi bei Spiez
Hotel znajduje się na wysokości niespełna 900 m n.p.m., w malowniczej miejscowości Aeschi bei Spiez, w okolicy jeziora Thunersee. Idealna lokalizacja wśród alpejskich szczytów oraz przyjazna atmosfera gwarantują udany urlop.

Pokoje: W skład hotelu wchodzą cztery, połączone ze sobą budynki. W każdym z nich na gości czekają wygodne i funkcjonalne pokoje, wyposażone w łazienkę z suszarką do włosów, telefon, radio oraz TV. Większość pokoi posiada także balkon lub taras.

Wyżywienie: Na posiłki właściciele zapraszają do hotelowej restauracji. Śniadanie składa się z bufetu szwedzkiego, natomiast obiadokolacje to zupa lub sałatka, danie główne (wybór z dwóch propozycji) oraz deser.

Atrakcje po nartach: Wieczorem warto udać się do hotelowego baru „Thunerseebar”, gdzie można skosztować regionalnych trunków. Obiekt dysponuje także sauną i łaźnią parową.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 25 km Adelboden - Lenk
  • 26 km Mürren - Schilthorn
  • 32 km Kleine Scheidegg - Männlichen
  • 34 km Grindelwald - First
  • 47 km Gstaad
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.