Domina Home Les Jumeaux - hotel

Lokalizacja: Courmayeur
Naszą propozycją zakwaterowania jest hotel położony w centrum miasteczka Courmayeur. Obiekt składa się z dwóch budynków, oddalonych od siebie o ok. 150 m. Pierwszy położony jest przy głównej ulicy i w odległości ok. 100 metrów od gondoli, drugi natomiast znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie gondoli.

Pokoje: Każdy z dwóch budynków hotelu oferuje przestronne pokoje. Wszystkie wyposażono w łazienkę z suszarką do włosów, telefon, TV, bar oraz balkon.

Wyżywienie: Tutejsi kucharze serwują dania regionalne oraz specjały kuchni międzynarodowej. Śniadania przygotowane są w formie stołu szwedzkiego. Obiadokolacje serwowane są w budynku głównym i składają się z bufetu sałatkowego, pierwszego i drugiego dania (wybór z dwóch propozycji) oraz deseru.

Atrakcje po nartach: Zwieńczeniem narciarskiego dnia będzie wizyta w hotelowym piano-barze. W miłym towarzystwie można tu posłuchać muzyki oraz odprężyć się przy lampce lokalnego trunku. Korzystając z lokalizacji hotelu, warto również skorzystać z bogatej oferty apres-ski w centrum Courmayeur.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.1 km Courmayeur
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.