Luna Bianca - hotel

Lokalizacja: Folgaria
Nowoczesny hotel zlokalizowany w ścisłym centrum Folgarii w pobliżu lokalnych barów i restauracji. Nieopodal hotelu znajduje się przystanek skibusa kursujący pomiędzy kluczowymi stacjami ośrodka.

Pokoje: Właściciele zapraszają do nowocześnie urządzonych pokoi, wyposażonych w przeszkloną część prysznicową, suszarkę do włosów, TV oraz sejf. Część pokoi posiada także niewielki balkon.

Wyżywienie: Hotelowa restauracja została podzielona na dwie części. Większa część nawiązuje wystrojem do nowoczesnego klimatu hotelu. Druga, nieco mniejsza część to nastrojowa karczma utrzymana w alpejskim stylu. Śniadania przygotowywane są tu w formie bufetu, a obiadokolacje to dwa dania oraz bufet sałatkowy.

Atrakcje po nartach: Przyjemnym zakończeniem narciarskiego dnia będzie wizyta w hotelowej strefie wellness. Przygotowano tu saunę z widokiem na góry, jacuzzi na tarasie, łaźnię turecką oraz Wodny Raj - system podświetlanych prysznicy, stosowanych w chromoterapii. Po zregenerowaniu sił w wellness można udać się do hotelowego baru na lampkę wyśmienitego wina.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 3 km Folgaria - Fiorentini
  • 13 km Lavarone
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.