Residence Alpina Lodge - apartamenty

Lokalizacja: Les 2 Alpes
Położenie rezydencji Alpina Lodge jest jej największym atutem – nieopodal wyciągu, z możliwością wyjazdu i powrotu na nartach. Centrum miasteczka znajduje się jedynie ok. 300 m od rezydencji.

Pokoje: Rezydencja dysponuje w pełni wyposażonymi apartamentami różnej wielkości. Wszystkie zostały urządzone w eleganckim górskim stylu, posiadają aneks kuchenny, łazienkę, balkon lub taras. Dla maks. 2 osób udostępniono studia (pokój z rozkładaną kanapą). Do wyboru są także apartamenty 4-os. z oddzielną sypialnią, 8-osobowe z dwiema oddzielnymi sypialniami oraz 10-osobowe (4 sypialnie, 2 łazienki).

Wyżywienie: Oferta nie obejmuje wyżywienia. Przygotowanie własnych posiłków w tak dobrze wyposażonym aneksie kuchennym to czysta przyjemność. Produkty można zakupić w sklepach położonych niedaleko rezydencji.

Atrakcje po nartach: Dzień narciarza nie kończy się na białym szaleństwie. Wieczorem warto skorzystać z bogatej oferty apres ski w miasteczku – bary, restauracje, sklepy, centrum Spa, basen, lodowisko i wiele innych atrakcji czeka na gości spędzających urlop w Les 2 Alpes.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.05 km Les 2 Alpes
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.