Les Bruyeres - hotel

Lokalizacja: Les Menuires
Zapraszamy do eleganckiego hotelu zlokalizowanego bezpośrednio przy trasach narciarskich, słynnego centrum sportów zimowych - Les Menuires. Lokalizacja hotelu pozwala na łatwy dostęp do najlepszych terenów narciarskich regionu Trzech Dolin.

Pokoje: Hotel posiada stylowo urządzone, przytulne pokoje. Wszystkie posiadają łazienkę z suszarką do włosów. Ponadto w pokojach znajdują się sejf, TV oraz mini-bar. Część pokoi posiada balkon.

Wyżywienie: Zarówno śniadania, jak i obiadokolacje serwowane są w eleganckiej, hotelowej restauracji. Tutejsza kuchnia słynie z przygotowywanych z najwyższą starannością wykwintnych przysmaków kuchni francuskiej oraz międzynarodowej.

Atrakcje po nartach: Długie, zimowe wieczory umili wizyta w hotelowym zapleczu wellness. W nastrojowym hotelowym barze można skosztować wielu, nie tylko regionalnych, trunków. Zachęcamy także do wizyty w przytulnym salonie z kominkiem lub na panoramicznym tarasie, oferującym widok na majestatyczną panoramę ośnieżonych szczytów francuskich Alp.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.3 km Les Menuires
  • 8 km Val Thorens
  • 14 km Méribel
  • 24 km Courchevel
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.