Ansitz Castel Kandelburg - hotel

Lokalizacja: Mühlbach
Zapraszamy do niezwykłego hotelu, którego bogata historia sięga 1284 roku! To dawny szlachecki zamek, w którym dziś można poczuć klimat prawdziwie dworskiej rezydencji. Obiekt znajduje się w urokliwym centrum miasteczka Mühlbach, niespełna 200 metrów od stacji kolejki do Maranzy.

Pokoje: Eleganckie i stylowe pokoje wyposażone są w łazienki z suszarkami do włosów oraz TV. Do dnia dzisiejszego zachowano tu wiele zabytkowych elementów wystroju, które idealnie komponują się z nowoczesnym wyposażeniem.

Wyżywienie: Posiłki podawane są w niezwykle nastrojowej restauracji z przepięknym, ręcznie malowanym piecem. Zarówno śniadania, jak i obiadokolacje to smaczne dania kuchni regionalnej oraz międzynarodowej. Obiadokolacje mogą być serwowane w restauracji hotelu oddanego o 500 m.

Atrakcje po nartach: Doskonałym miejscem na spędzenie zimowego wieczoru będzie niezwykle klimatyczna piwniczka, w której podawane są regionalne trunki. Średniowieczne mury, wszechobecna sztuka oraz wystrój nawiązujący do dawnych epok sprawią, że pobyt tutaj zapadnie na długo w pamięci!

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 0.2 km Gitschberg - Jochtal
  • 20 km Plose
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.