Forsthaus - hotel

Lokalizacja: Oberau
Hotel zlokalizowany jest w typowej bawarskiej miejscowości Oberau w bliskiej odległości od słynnego Garmisch-Partenkirchen. Zachwyca on swoich gości kameralną, rodzinną atmosferą oraz specyficznym lokalnym charakterem.

Pokoje: Pokoje hotelowe to połączenie wygody i przytulnego wystroju. Wszystkie wyposażone są w TV, telefon, łazienkę z suszarką do włosów, a część pokoi posiada również balkon.

Wyżywienie: Hotelowa restauracja specjalizuje się głównie w potrawach charakterystycznych dla regionu Bawarii. Śniadania podawane są w formie bufetu. Obiadokolacje składają się z trzech dań: sałatki, zupy oraz głównego dania - dwa warianty do wyboru.

Atrakcje po nartach: Hotelowe wellness, w skład którego wchodzą jacuzzi, sauna, kabina na podczerwień i pokój relaksacyjny, gwarantuje gościom doskonały relaks. Na terenie hotelu dostępny jest również bar oraz sala z bilardem, gdzie można spędzić miło wieczór.

Udogodnienia

Odległość od ośrodków

  • 11 km Garmisch - Partenkirchen
  • 19 km Zugspitze
  • 33 km Lermoos
  • 34 km Ehrwald
  • 42 km Berwang - Bichlbach
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.