Gstaad

Centrum turystycznym regionu jest miejscowość Gstaad, która do dziś zachowała niesamowity górski klimat i charakter. Skiregion Gstaad tworzą 3 sektory narciarskie, w których każdy narciarz znajdzie odpowiednie trasy dla siebie. Poszczególne sektory nie stanowią klasycznej huśtawki narciarskiej, są jednak połączone siecią skibusów i pociągów, które umożliwiają swobodne poruszanie się między nimi.

Oferta ośrodka to nie tylko znakomite trasy zjazdowe, których jest tutaj ponad 200 km. Czekają tu liczne tereny do nauki jazdy dla dzieci, a dla narciarzy biegowych przygotowano atrakcyjną sieć tras. Wielbicielom adrenaliny polecamy trasy z pomiarem czasu BMW xDrive. Snowboardziści mogą korzystać z dwóch snowparków: Vanillaz Playground oraz Anders. Niewątpliwą atrakcją ośrodka jest wioska igloo, znajdująca się na wysokości 1 937 m n.p.m. W Gstaad swój zimowy urlop spędzają gwiazdy filmowe, czołowi politycy, a także monarchowie.

Trasy w km

128Łatwe 59Średnie 33Trudne

Wyciągi

x 14

x 17

x 22
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.