Ischgl - Samnaun

Sieć doskonałych nartostrad, przepych i luksus, koncerty światowych gwiazd - narciarski raj czeka! Tylko tu można zacząć szusować w Austrii, a skończyć w Szwajcarii. Ponad 220 km tras i nowoczesne kolejki linowe zapewniają białe szaleństwo na najwyższym poziomie.

Arena narciarska Silvretta oferuje wachlarz klasycznych tras zjazdowych, odcinków ustronnych i krajobrazowych perełek, jak np. trasa Velilltal, uznawana za jedną z najpiękniejszych w Tyrolu. Z najwyższego punktu ośrodka - Palinkopf - można zjechać do cyrku lodowcowego Höllenkar z trasami do zjazdów w głębokim śniegu.

Aby udać się na stronę szwajcarską, należy skierować się w stronę siodła Idjoch. Narciarze o średnich umiejętnościach mogą poszusować do Ravaisch i Alp Trida. Ośrodek słynie również ze strefy wolnocłowej - warto więc udać się na zakupy będąc po szwajcarskiej stronie.

Trasy w km

39Łatwe 150Średnie 34Trudne

Wyciągi

x 7

x 28

x 9
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.