Lavarone

Atmosfera panująca w ośrodku Lavarone jest wręcz magiczna. Tutejsze trasy poprowadzone są na wysokościach 1 180 - 1 650 m n. p. m w otoczeniu gęstych lasów. Główną stacją ośrodka jest Bertoldi, gdzie znajduje się m. in. tor saneczkowy i ośla łączka, z której z chęcią skorzystają wszyscy początkujący narciarze. Z Bertoldi można udać się przez stacje pośrednie Tablat i Ust, aż do przepięknego zakątka nad jeziorem Malga Larghetto, gdzie znajdują się łatwe trasy zjazdowe.

W Lavarone nie zabraknie także atrakcji dla amatorów mocnych wrażeń. W najwyżej położonej części ośrodka - Alpe di Vezzena znajduje się czarna trasa Avez de Prinzep. Mniej wprawionych narciarzy zachęcamy do podszkolenia swoich umiejętności na krótszych, niebieskich odcinkach. 

Łącznie w ośrodku Lavarone czeka na narciarzy 30 km tras, które obsługiwane są przez 6 wyciągów. Kameralność ośrodka i dobrze przygotowane trasy gwarantują spokojny narciarski wypoczynek.

Trasy w km

23Łatwe 6Średnie 2Trudne

Wyciągi

x 0

x 6

x 4
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.