Lermoos

Trasy narciarskie ośrodka Lermoos wytyczone zostały pod szczytem Grubigstein i liczą łącznie ponad 30 km w większości łatwych i średnio trudnych zjazdów. Do centrum kompleksu, skąd wiodą łatwiejsze trasy w kierunku doliny, sprawnie wywozi kolejka Grubigsteinbahn w Lermoos.

Dzięki 10-osobowej gondoli Grubig II narciarze mogą szybko dostać się z centralnej części ośrodka pod sam szczyt. Stąd rozchodzą się pięknie nasłonecznione nartostrady - głównie dobrze wyprofilowane czerwone szlaki z krótkimi czarnymi odcinkami. Obok stacji pośredniej ma swój początek najdłuższy w regionie naturalny tor do jazdy na sankach.

Dla urozmaicenia narciarskiego dnia warto pojechać skibusem na pobliskie stoki Marienberg zlokalizowane ponad miejscowością Biberwier. W niższych partiach ośrodka, na rozległych polanach wytyczono głównie rekreacyjne zjazdy idealne dla rodzin. W części położonej wyżej bardziej zaawansowani narciarze znajdą czerwone nartostrady.

Trasy w km

13Łatwe 19Średnie 2Trudne

Wyciągi

x 3

x 6

x 4
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.