Les Menuires

Les Menuires jest jednym z najstarszych wysokogórskich ośrodków narciarskich we Francji. Stanowi on część największego na świecie połączonego regionu narciarskiego Trzech Dolin. Obecnie ośrodek uznawany jest za jeden z najlepszych obszarów narciarskich w Europie.

Les Menuires połączony jest z Saint Martin de Belleville, tworząc tym samym obszar narciarski Les Menuires - Saint Martin i dając dostęp od terenów narciarskich: La Point de la Masse, Le Mont de la Chambre oraz Tougnète. Do dyspozycji miłośników białego szaleństwa oddano tu ponad 160 świetnie przygotowanych tras poprowadzonych na wysokościach od 1 850 do 2 800 m n.p.m.

Ośrodek Les Menuires charakteryzuje się szerokimi zjazdami o dużym nasłonecznieniu oraz urozmaiconymi trasami także dla mniej zaawansowanych narciarzy. Les Menuires to doskonałe miejsce na zimowy urlop z dziećmi - region ten otrzymał wyróżnienie za wyspecjalizowanie się w organizacji wypoczynku rodzinnego.

Trasy w km

75Łatwe 62Średnie 23Trudne

Wyciągi

x 8

x 14

x 6
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.