Saalbach - Hinterglemm

Słynny "Cyrk Narciarski" to jeden z największych ośrodków narciarskich w Austrii. Główne stacje regionu to Saalbach i Hinterglemm, leżące w centrum doliny oraz Leogang i Fieberbrunn, miejscowości położone poza tłocznym i gwarnym sercem regionu.

Ośrodek dysponuje blisko 270 kilometrami tras narciarskich o różnym stopniu trudności. Znajdą tutaj dla siebie coś osoby szukające łatwych i przyjemnych zjazdów oraz wymagający narciarze, na których czekają mistrzowskie, czarne trasy, w tym słynne Zwölferkogel Nord oraz Schattberg Nord o długości 4 kilometrów i różnicy poziomów 1000 metrów.

Prócz licznych narciarskich emocji "Skicircus" przyciąga narciarzy bogatą ofertą après ski. Liczne bary, restauracje i nocne kluby znajdujące się w gwarnym Hinterglemm i tętniącym życiem Saalbach przyciągają również osobistości ze świata sportu, filmu oraz polityki.

Trasy w km

140Łatwe 110Średnie 20Trudne

Wyciągi

x 28

x 22

x 20
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.