Tatrzańska Łomnica

Ten znajdujący się w regionie Tatr Wysokich ośrodek, to doskonała propozycja dla wszystkich osób szukających zarówno krótkiego zimowego urlopu, jak i dla tych, którzy chcą poczuć alpejską atmosferę nie oddalając się od Polski. Ośrodek narciarski Tatrzańska Łomnica to połączenie nowoczesnej infrastruktury z prawdziwą góralską gościnnością. Dzięki swojemu unikalnemu położeniu ośrodek gwarantuje doskonałe warunki narciarskie.

Na narciarzy czeka tutaj blisko 11 kilometrów tras zjazdowych i 9 nowoczesnych wyciągów o alpejskim standardzie. Jest to doskonałe miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, które mogą spędzić czas na łatwych i przyjemnych stokach, jak i dla wymagających narciarzy, na których czeka najbardziej stroma trasa zjazdowa z Łomnickiej Przełęczy. Miłośnicy tatrzańskich widoków mogą wjechać kolejką na jeden z najwyższych szczytów Tatr Wysokich, Łomnicę, z której roztacza się zapierająca dech w piersiach tatrzańska panorama.

Trasy w km

5Łatwe 5Średnie 1Trudne

Wyciągi

x 3

x 4

x 2
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.