Zettersfeld

Ośrodek Zettersfeld należy do malowniczo położonego regionu Lienzer Dolomitem. Mieszanka kultur austriackiej i włoskiej czyni ten ośrodek wyjątkowym. Miłośnikom białego szaleństwa udostępniono tu doskonałe wyciągi i nartostrady położone na wysokościach do 2 278 m n.p.m. Kameralny charakter oraz przewaga zjazdów dla amatorów i średniozaawansowanych sprawia, że jest to stacja szczególnie popularna wśród rodzin i mniej doświadczonych narciarzy.

Trasy w ośrodku poprowadzono głównie powyżej linii lasu, dzięki czemu są one przyjemnie nasłonecznione. Punktem startowym jest dolna stacja gondoli Zettersfeldbahn skąd moża dostać się w rejon Steinermandl i poszusować dalej czerwonymi trasami pod Schoberköpfl. Alternatywnie można zjechać w kierunku Faschingalm, dokąd prowadzi łatwa nartostrada Familie o długości ponad 2,5 km lub czerwono-czarny zjazd Osthang. Dla snowboardzistów przygotowano duży Sunsuitepark.

Trasy w km

10Łatwe 22Średnie 5Trudne

Wyciągi

x 1

x 5

x 4
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.