Największy słowacki ośrodek narciarski zaprasza na swe znakomite trasy

Słowacja ‣ Jasna - Chopok - zimowy wypoczynek w Niskich Tatrach


DOSTĘPNE  3  HOTELE  -  SPRAWDŹ  SZCZEGÓŁY  I  CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6 dni Jasna - Chopok

Słowackie Tatry przyciągają każdego roku coraz więcej narciarzy, a tutejsze ośrodki sportów zimowych nie ustępują alpejskim kurortom. Zapraszamy do ośrodka Jasna - Chopok - największej areny narciarskiej Słowacji.

Aquapark Tatralandia

Aquapark Tatralandia

Kompleks Tatralandia w pobliżu miejscowości Liptowski Mikulasz to ogromny całoroczny park wodny, przyciągający rzesze turystów w każdym wieku zarówno ze Słowacji jak i krajów ościennych. Kompleks dysponuje pełną infrastrukturą basenów, zjeżdżalni, urządzeń wellness oraz wieloma innymi udogodnieniami. Obiekt stylizowany jest na tropikalny, gorący raj, co dodatkowo uprzyjemnia spędzony tam czas.

Demianowska Jaskinia Wolności

Demianowska Jaskinia Wolności

Zachęcamy do poznania jednej z najpiękniejszych słowackich grot - Jaskini Wolności - będącej częścią Demianowskiego Systemu Jaskiń. Wejście do groty znajduje się kilka kilometrów przed ośrodkiem Jasna - Chopok. Jaskinię zwiedzać można jedną z dwóch tras: tradycyjną o długości 1150 metrów i tzw. „wielką” o długości 2150 metrów. Na odwiedzających czekają oryginalne formy krasowe, podziemne jeziorka, rzeki i skalne komnaty.

Hurricane Factory Tatralandia

Hurricane Factory Tatralandia

Pobyt w Niskich Tatrach to być może jedyna okazja, aby spróbować swobodnego latania w tunelu aerodynamicznym. Obiekt Hurricane Factory Tatralandia znajduje się w Liptowskim Mikulaszu i jest jedyną taką atrakcją na Słowacji. Lot w szklanej komorze, w huraganowym prądzie powietrza o szybkości 270 km/h to niezapomniane doświadczenie. Atrakcja, pod okiem instruktora, dostępna jest dla wszystkich osób w wieku 5-100 lat.

Niskie Tatry - białe szaleństwo pod szczytem Chopok

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.