Zapraszamy do narciarskiego raju u stóp Łomnickiego Szczytu!

Słowacja ‣ Tatrzańska Łomnica - prawdziwa perła Tatr Wysokich


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY WYCIECZKI I CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6 dni Tatrzańska Łomnica

Narciarska przygoda na ośnieżonych stokach Tatrzańskiej Łomnicy w otoczeniu najwyższych szczytów Tatr. Oddaj się białemu szaleństwu w jednym z największych ośrodków narciarskich na Słowacji.

Park wodny Aquacity Poprad

Park wodny Aquacity Poprad

Park wodny Aquacity Poprad to doskonałe miejsce na regenerację sił po całodniowym szaleństwie na stokach. W parku czekają na narciarzy zewnętrzne i wewnętrzne baseny ze ścianami wodnymi, wypełnione wodą termalną. Również mali narciarze znajdą w parku coś dla siebie, każdego wieczoru odbywa się tu niesamowity spektakl audiowizualny.

Tatrzańska Świątynia Lodowa

Tatrzańska Świątynia Lodowa

Co roku na terenie ośrodka Stary Smokoviec tworzona jest niezwykła lodowa świątynia. Budową kościoła zajmują się różni architekci i lodowi rzeźbiarze. Gotowa budowla udostępniana jest do zwiedzania turystom z reguły już w listopadzie. Na terenie świątyni odbywają się liczne koncerty i przedstawienia.

Jazda na sankach

Jazda na sankach

Dla osób chcących odpocząć nieco od narciarskiego szaleństwa na tatrzańskich stokach proponujemy jazdę na sankach. Jest to nie lada gratka nie tylko dla małych narciarzy, ale również dla osób dorosłych. Blisko 2,5 kilometrowa trasa prowadząca do Starego Smokowca zachwyca nie tylko w ciągu dnia. Dzięki oświetleniu trasy możemy ją pokonać również po zmroku.

Łomnicki Szczyt

Łomnicki Szczyt

Łomnica to drugi co do wysokości szczyt Tatr Wysokich. Można na niego wjechać kolejką gondolową, która startuje z dolnej stacji Tatrzańskiej Łomnicy. Po dwóch przesiadkach wjeżdżamy na wysokość 2 634 m n.p.m., gdzie znajduje się platforma widokowa, z której rozpościera się niezwykła panorama Tatr. Można tutaj również spędzić noc w najwyżej położonym apartamencie w Europie Środkowej.

Tor szynowy Tatrabob

Tor szynowy Tatrabob

Niezwykłą atrakcją dostępną w Tatrzańskiej Łomnicy jest szynowy tor saneczkowy Tatrabob. Działająca przez cały rok atrakcja to gwarancja dobrej zabawy i sporej dawki emocji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Na liczącym blisko 500 metrów długości torze znajdziemy 12 zakrętów. Emocjonujący przejazd w otoczeniu niezwykłego tatrzańskiego krajobrazu na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Tatrzańska Łomnica - narciarska uczta na najwyżej położonych tatrzańskich stokach

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.