Narciarskie szaleństwo w otoczeniu najwyższych szczytów Europy!

Włochy, Francja, Szwajcaria ‣ Aosta - trzy kraje w zasięgu nart!


SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY WYCIECZKI I CENY
 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6 dni Val d`Aosta

Zimowy urlop w Dolinie Aosty to narciarska przygoda w renomowanych włoskich, szwajcarskich i francuskich ośrodkach, w sąsiedztwie potężnych szczytów Mont Blanc, Monte Rosa i Matterhorn.

Lot helikopterem

Lot helikopterem

Pobyt w ośrodku Courmayeur to doskonała okazja do skorzystania z widokowego lotu helikopterem. Na chętnych czekają tutaj 3 trasy do wyboru, z których każda pozwala w pełni podziwiać piękno okolicznych gór. Wybierając najdłuższy wariant, lot będzie prowadził wokół największego szczytu Alp, Mont Blanc. Niezapomniane przeżycia gwarantowane.

Wyprawa na zamek

Wyprawa na zamek

Dla chętnych osób proponujemy wieczorną wędrówkę po okolicy, której zwieńczeniem będzie dotarcie do zamku Castello di Ussel. Zamek został wybudowany w połowie XIV wieku i od tamtego czasu góruje nad okolicą będąc jednocześnie wizytówką miasta Chatillon. Podczas wędrówki będziemy mogli poczuć sielski zimowy klimat panujący w miasteczku.

Degustacja lokalnych produktów

Degustacja lokalnych produktów

Mimo tego, że region jest niewielki, Aosta oferuje szeroki wybór win oraz serów, a tutejsze winnice są najwyższej położone w Europie. Będąc w regionie trzeba spróbować caffé valdostana, zwanej również coppa dell`amicizia, czyli lokalnej wariacji na temat kawy. Napar przygotowywany jest na bazie kawy z dodatkiem wina lub grappy i serwowany jest w charakterystycznym naczyniu. Ten aromatyczny napój najlepiej smakuje w gronie przyjaciół!

Wieczór w kasynie

Wieczór w kasynie

Zapraszamy do Casino de la Vallée - jednego z czterech legalnych kasyn, mających siedzibę na terenie Włoch. Obiekt zapewnia swoim gościom najwyższą jakość usług, potwierdzoną ponad 60-letnim doświadczeniem oraz bogatą ofertę różnego rodzaju gier hazardowych. Pobyt w Dolinie Aosty to rzadka okazja skorzystania z tego typu atrakcji. Wejście do kasyna nie jest możliwe w stroju typowo sportowym.

Zawody narciarskie

Zawody narciarskie

Wszystkich spragnionych odrobiny rywalizacji zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach narciarskich, które odbędą się na wyodrębnionej części stoku, na trasie dla średniozaawansowanych narciarzy. Uczestnicy otrzymają numery startowe, a czas przejazdu będzie mierzony elektronicznie. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Ice Karting - gokarty na śniegu

Ice Karting - gokarty na śniegu

W trakcie pobytu w ośrodku Breuil Cervinia, wszyscy miłośnicy szybkości i rywalizacji powinni zakosztować Ice Kartingu, czyli jazdy przystosowanymi do tego gokartami po specjalnie przygotowanym śnieżnym torze. To świetna okazja do urozmaicenia narciarskiego dnia i wspólnej zabawy w gronie rodziny i znajomych.

 

Kolacja w regionalnej restauracji

Kolacja w regionalnej restauracji

Chętne osoby zapraszamy po nartach na tradycyjną ucztę w typowo regionalnej restauracji. Kolacja ta będzie wyjątkową okazją, aby podczas nastrojowego wieczoru zakosztować doskonałych potraw tutejszej kuchni, bazujących na lokalnych produktach i przyrządzanych według tradycyjnych receptur.

Aosta - wielkie ski safari w trzech alpejskich krajach: Włochy, Francja, Szwajcaria

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.