Białe szaleństwo w przepięknej scenerii skąpanych w słońcu, skalistych szczytów

Dolomity ‣ Val di Fassa, Val di Fiemme - witamy w sercu alpejskiej Europy!


 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

3 dni Fiemme - Obereggen + 3 dni Dolomiti SuperSki

Podczas pobytu trzy dni spędzimy w "Dolinie Płomieni" - Val di Fiemme. Pozostałe trzy dni upłyną pod znakiem słynnej pętli Sella Ronda wraz z lodowcem Marmolada oraz na szerokich, bezdrzewnych trasach przepięknego ośrodka San Pellegrino.

6 dni Fiemme - Obereggen: Alpe Lusia + Alpe Cermis + Latemar

Dolina Val di Fiemme to majestatyczna brama do królestwa Dolomitów. Atrakcyjne tereny narciarskie należące do doliny oferują łącznie 100 km fantastycznych tras, a w tutejszych urokliwych miasteczkach można poczuć prawdziwy włoski klimat! Program szczególnie polecany dla rodzin z dziećmi, dostępny w ramach pobytu indywidualnego.

6 dni Dolomiti Superski

Program ten daje możliwość dowolnego szusowania w każdym z 12 wyjątkowych ośrodków narciarskich obszaru Dolomiti Superski, oferujących łącznie ponad 1200 kilometrów tras. Program dostępny w ramach pobytu indywidualnego.

Szynowy tor saneczkowy

Szynowy tor saneczkowy

Całoroczną atrakcją ośrodka Latemar jest cieszący się dużą popularnością szynowy tor saneczkowy Gardone, do którego dotrzeć można kolejką gondolową z Predazzo. Łączna długość toru wynosi blisko 900 metrów! Zawrotna prędkość i ostre zakręty dostarczą wielu emocji i z pewnością pozostaną w pamięci na dłużej.

Kompleks wellness Daloandes

Kompleks wellness Daloandes

Centrum wellness Dolaondes w miejscowości Canazei to nowoczesny obiekt składający się z kompleksu basenów oraz centrum spa. Do dyspozycji gości są m.in. łaźnie parowe, sauna fińska oraz różnorodne groty wodne. Wizyta w kompleksie Dolaondes jest doskonałym sposobem na miły, relaksujący wieczór.

Nocna jazda na nartach

Nocna jazda na nartach

Osoby niestrudzone całodniowym szusowaniem zapraszamy na wieczorną jazdę po oświetlonych stokach. Zjazdy w świetle jupiterów stają się coraz bardziej popularne wśród miłośników narciarstwa, głównie za sprawą urzekającej atmosfery panującej na mniej zatłoczonych wieczorami trasach.

Zawody narciarskie

Zawody narciarskie

Wszystkich spragnionych odrobiny rywalizacji zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach narciarskich, które odbędą się na wyodrębnionej części stoku, na trasie dla średniozaawansowanych narciarzy. Uczestnicy otrzymają numery startowe, a czas przejazdu będzie mierzony elektronicznie. Zwycięzcy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

Trasa saneczkowa

Trasa saneczkowa

Zapraszamy na zjazdy po 2,5-kilometrowym torze saneczkowym Laner – Obereggen. Łatwa, niewymagająca trasa, poprowadzona została w malowniczym otoczeniu masywu Latemar. Jazda na sankach to gwarancja dobrej zabawy dla małych i dużych!

Lodowisko

Lodowisko

Wszystkich, którym mało jest sportowej aktywności zapraszamy na kryte lodowisko. Jazda na łyżwach jest znakomitą formą aktywnego spędzania wolnego czasu, a zarazem świetną zabawą, zarówno dla dzieci jak i dosrosłych. Obiekt zapewnia możliwość wypożyczenia łyżew na miejscu.

Słynne doliny Val di Fassa i Val di Fiemme - w cieniu majestatycznych Dolomitów

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.