Zimowa frajda na słonecznych stokach Dolomitów Brenta

Włochy ‣ Val di Sole - narciarska przygoda w Dolinie Słońca


 1. Program
 2. Ośrodki
  narciarskie
 3. Zakwaterowanie
 4. Atrakcje
 5. Zobacz całe
  video
 6. Terminy
  i ceny

Program wyjazdu

6 dni Folgarida - Marilleva + Madonna - Pinzolo + Tonale - Ponte di Legno

Słynna "Dolina Słońca" to jedna z największych aren narciarskich we Włoszech. Znakomita pogoda, doskonałe warunki do szusowania oraz ciekawe trasy w samym sercu majestatycznych Dolomitów Brenta tworzą prawdziwy narciarski raj!

6 dni Folgarida - Marilleva

Zapraszamy na trasy jednego z najbardziej znanych ośrodków słonecznego regionu narciarskiego Val di Sole. W połączonych stacjach Folgarida i Marilleva panuje prawdziwie alpejska atmosfera, a dostęp do bogatej infrastruktury narciarskiej oraz wielu innych atrakcji zimowych gwarantuje udany wypoczynek.

4 dni Folgarida - Marilleva + 2 dni Madonna di Campiglio - Pinzolo

Cztery dni przeznaczymy na szusowanie w malowniczym ośrodku Folgarida - Marilleva - jednym z najbardziej popularnych terenów narciarskich regionu Dolomitów Brenta. Dodatkowo dwa dni można spędzić na trasach słynnego kurortu Madonna di Campiglio zwanego Perłą Dolomitów

6 dni Folgarida - Marilleva + Madonna di Campiglio - Pinzolo

Dzięki połączeniu ośrodków Folgarida - Marilleva z Madonna di Campiglio - Pinzolo powstała największa karuzela narciarska w regionie Campiglio Dolomiti di Brenta. Region ten to autentyczny raj dla wszystkich miłośników sportów zimowych, zlokalizowany w pięknej górskiej scenerii.

Wędrówka z pochodniami

Wędrówka z pochodniami

Zapraszamy wszystkich do wspólnego wędrowania w nastrojowym świetle pochodni. Wieczorem udamy się na przyjemną przechadzkę, by zwiedzić najbliższą okolicę. Spokojne tempo spaceru, mile spędzony czas w grupie oraz puszysty, iskrzący się w świetle śnieg będą udaną propozycją na spędzenie zimowego wieczoru.

Lodowisko

Lodowisko

Wszystkich, którzy czują niedosyt sportowej aktywności zapraszamy na lodowisko. Zarówno spokojna, rekreacyjna jazda, jak i łyżwiarstwo szybkie dostarczą wiele radości. Obiekt zapewnia możliwość wypożyczenia łyżew.
 

Basen kryty Aquacenter

Basen kryty Aquacenter

Po całodniowym narciarskim szaleństwie zapraszamy na krytą pływalnię w miejscowości Male. Znajduje się tutaj basen o długości 25 m, basen z hydromasażem oraz basen dla dzieci o głębokości 30 cm. Jest to doskonałe miejsce, by po nartach zregenerować siły na kolejny aktywny dzień.

Val di Sole - zimowy urlop w najsłynniejszych ośrodkach Doliny Słońca

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.