Program wyjazdu

6 dni Folgarida - Marilleva + Madonna + Tonale - Ponte di Legno

Słynna "Dolina Słońca" to znakomite trasy dla narciarskich rodzin w samym sercu majestatycznych Dolomitów Brenta. Młodszych miłośników nart dodatkowo zapraszamy na zajęcia w szkole narciarskiej lub narciarskim przedszkolu, gdzie w towarzystwie rówieśników i pod okiem doświadczonych instruktorów można stawiać pierwsze kroki na nartach lub szlifować technikę!

6 dni Folgarida - Marilleva

Zapraszamy na trasy jednego z najbardziej znanych ośrodków słonecznego regionu narciarskiego Val di Sole. W połączonych stacjach Folgarida i Marilleva panuje prawdziwie alpejska atmosfera, a dostęp do bogatej infrastruktury narciarskiej oraz wielu innych atrakcji zimowych gwarantuje udany wypoczynek.

4 dni Folgarida - Marilleva + 2 dni Madonna di Campiglio - Pinzolo

Cztery dni przeznaczymy na szusowanie w malowniczym ośrodku Folgarida - Marilleva - jednym z najbardziej popularnych terenów narciarskich regionu Dolomitów Brenta. Dodatkowo dwa dni można spędzić na trasach słynnego kurortu Madonna di Campiglio zwanego Perłą Dolomitów

6 dni Folgarida - Marilleva + Madonna di Campiglio - Pinzolo

Dzięki połączeniu ośrodków Folgarida - Marilleva z Madonna di Campiglio - Pinzolo powstała największa karuzela narciarska w regionie Campiglio Dolomiti di Brenta. Region ten to autentyczny raj dla wszystkich miłośników sportów zimowych, zlokalizowany w pięknej górskiej scenerii.

6 dni Ponte di Legno - Passo Tonale

Zapraszamy na słoneczne trasy Adamello Ski, należącego do największego regionu narciarskiego w zachodniej części Trentino – Val di Sole. Ośrodki narciarskie Passo Tonale, Ponte di Legno oraz Lodowiec Presena to raj dla wszystkich miłośników narciarstwa.

Szkoła narciarska

Szkoła narciarska

Starsze dzieci zapraszamy na szkolenie narciarskie, bez względu na to, czy miały już do czynienia z szusowanie, czy też nie. Fachowi instruktorzy pomogą nowicjuszom stawiać pierwsze kroki na nartach, a bardzej doświadczonym podszkolić technikę i nabrać wprawy. Oczywiście rodzice mają wtedy czas wolny!

Przedszkole narciarskie

Przedszkole narciarskie

Najmłodszych adeptów narciarstwa zapraszamy na zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę polskojęzycznych instruktorów. Szkolenia odbywają się w małych grupach dobranych według umiejętności i doświadczenia maluchów, tak aby każde dziecko mogło w pełni wykorzystać ten czas i przyswoić wiedzę. 

Basen kryty Aquacenter

Basen kryty Aquacenter

Po całodniowym narciarskim szaleństwie zapraszamy na krytą pływalnię w miejscowości Male. Znajduje się tutaj basen o długości 25 m, basen z hydromasażem oraz basen dla dzieci o głębokości 30 cm. Jest to doskonałe miejsce, by po nartach zregenerować siły na kolejny aktywny dzień.

Val di Sole - zimowy urlop w najsłynniejszych ośrodkach Doliny Słońca

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.