Program wyjazdu

6 dni Folgarida - Marilleva + Madonna + Tonale - Ponte di Legno

Słynna "Dolina Słońca" to znakomite trasy dla narciarskich rodzin w samym sercu majestatycznych Dolomitów Brenta. Młodszych miłośników nart dodatkowo zapraszamy na zajęcia w szkole narciarskiej lub narciarskim przedszkolu, gdzie w towarzystwie rówieśników i pod okiem doświadczonych instruktorów można stawiać pierwsze kroki na nartach lub szlifować technikę!

6 dni Folgarida - Marilleva

Zapraszamy na trasy jednego z najbardziej znanych ośrodków słonecznego regionu narciarskiego Val di Sole. W połączonych stacjach Folgarida i Marilleva panuje prawdziwie alpejska atmosfera, a dostęp do bogatej infrastruktury narciarskiej oraz wielu innych atrakcji zimowych gwarantuje udany wypoczynek.

4 dni Folgarida - Marilleva + 2 dni Madonna di Campiglio - Pinzolo

Cztery dni przeznaczymy na szusowanie w malowniczym ośrodku Folgarida - Marilleva - jednym z najbardziej popularnych terenów narciarskich regionu Dolomitów Brenta. Dodatkowo dwa dni można spędzić na trasach słynnego kurortu Madonna di Campiglio zwanego Perłą Dolomitów

6 dni Folgarida - Marilleva + Madonna di Campiglio - Pinzolo

Dzięki połączeniu ośrodków Folgarida - Marilleva z Madonna di Campiglio - Pinzolo powstała największa karuzela narciarska w regionie Campiglio Dolomiti di Brenta. Region ten to autentyczny raj dla wszystkich miłośników sportów zimowych, zlokalizowany w pięknej górskiej scenerii.

Szkoła narciarska

Szkoła narciarska

Dzieci, które swoje pierwsze kroki na nartach mają już za sobą zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu narciarskim. Fachowi instruktorzy pomogą podszkolić technikę i nabrać wprawy. Zwieńczeniem kursu są zawody z nagrodami. Oczywiście rodzice mają wtedy czas wolny!

Przedszkole narciarskie

Przedszkole narciarskie

Najmłodszych adeptów narciarstwa zapraszamy na zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę polskojęzycznych instruktorów. Szkolenia odbywają się w małych grupach dobranych według umiejętności i doświadczenia maluchów, tak aby każde dziecko mogło w pełni wykorzystać ten czas, przyswoić wiedzę a jednocześnie dobrze się bawić w towarzystwie rówieśników.

Basen kryty Aquacenter

Basen kryty Aquacenter

Po całodniowym narciarskim szaleństwie zapraszamy na krytą pływalnię w miejscowości Male. Znajduje się tutaj basen o długości 25 m, basen z hydromasażem oraz basen dla dzieci o głębokości 30 cm. Jest to doskonałe miejsce, by po nartach zregenerować siły na kolejny aktywny dzień.

Val di Sole - zimowy urlop w najsłynniejszych ośrodkach Doliny Słońca

Zobacz pełną relację z wyjazdu
Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.