SIGNAL IDUNA

 

Grupa SIGNAL IDUNA jest jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych na rynku niemieckim, która świadczy usługi zarówno klientom indywidualnym jak i firmowym. Siła koncernu, na sukces którego pracuje aż 16 towarzystw ubezpieczeniowych, wynika z ponad 100 letniego doświadczenia w branży oraz kompleksowości oferty ubezpieczeniowej.

Od ponad 15 lat firma prężnie rozwija się również w Polsce oferując klientom indywidualnym i grupowym kompleksowe pakiety ubezpieczeń.

SIGNAL IDUNA to także wiodący Ubezpieczyciel na rynku ubezpieczeń turystycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej Signal Iduna jest kompetentnym partnerem dla każdego organizatora turystyki. 8 milionów Polaków, którzy wyjechali w podróż z polisą Signal Iduny to efekt zaledwie ostatnich 5 lat działalności Signal Iduny na rynku turystycznym w naszym kraju.

Doceniając wiedzę i doświadczenie specjalistów Signal Iduny na rynku ubezpieczeń turystycznych Primoris Sp. z o.o. od lat ubezpiecza swoich klientów właśnie w tym towarzystwie ubezpieczeniowym.

 

 

Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.