Wyjazd z Polski. Praga, przejazd do hotelu

W godzinach nocnych / porannych wyjeżdżamy z Polski i udajemy się na południe do Czech.

Rowerową przygodę w czarującym kraju naszych południowych sąsiadów rozpoczniemy od wizyty w stolicy tego kraju. Praga - wpisana na listę dziedzictwa UNESCO - jest jednym z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych europejskich miast.

Liczne zabytki, zachwycająca architektura oraz niepowtarzalny klimat miasta tłumnie przyciągają turystów. Romantyczne uliczki, nastrojowe restauracje i kawiarnie sprawiają, że jest to jedno z tych miejsc na mapie Europy, które trzeba odwiedzić. Do najbardziej charakterystycznych i najpopularniejszych zabytków miasta bez wątpienia należą Zamek Praski na Hradczanach, kościół Św. Mikołaja oraz astronomiczny zegar na wieży ratusza.

Jednak Praga to nie tylko wspaniałe zabytki. Praga to także nowoczesne miasto będące gospodarzem licznych wydarzeń kulturalnych, koncertów największych artystów czy dużych imprez sportowych. Podczas naszej podróży poświęcimy chwilę, by chociaż na moment móc cieszyć się nieprzemijającym urokiem Pragi.

Po krótkiej wizycie w stolicy udamy się w dalszą podróż, do hotelu w regionie Karlowych Warów, gdzie po zakwaterowaniu będzie czas na odpoczynek po podróży i aklimatyzację.

Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.