Ankaran - pensjonat

Lokalizacja: Proponujemy zakwaterowanie w rozległym kompleksie wypoczynkowym, z bogatą infrastrukturą i doskonałą lokalizacją. Obiekt położony jest niemal nad brzegiem Adriatyku, w otoczeniu sosnowego lasku. Jest to świetne miejsce zarówno do odpoczynku, jak i rowerowych wycieczek.

Pokoje: W skład kompleksu wchodzą różnego typu obiekty, m.in. 3-gwiazdkowe wille, w których będziemy zakwaterowani. Znajdują się w nich klimatyzowane, przytulne pokoje z łazienką, telefonem oraz TV. W większości posiadają one balkony lub tarasy.

Wyżywienie: Restauracja serwuje śródziemnomorskie przysmaki, nie brak też dań kuchni międzynarodowej. Zarówno śniadania jak i obiadokolacje podawane są w formie bufetu. W tawernie koło plaży można również spróbować mięs z grilla i tradycyjnych smakołyków z regionu.

Atrakcje: Proponowany przez nas kompleks to znakomite miejsce na wypoczynek po rowerowych przejażdżkach. Do dyspozycji gości jest m.in. kryty basen z częścią dla dzieci, zewnętrzne dwa baseny i pływalnia olimpijska ze słoną wodą oraz prywatna plaża. Dodatkowo można korzystać z centrum fitness, boiska do siatkówki plażowej, kortów tenisowych, saun i wielu innych.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.