Banjole - pensjonat

Lokalizacja: Ośrodek wypoczynkowy Centinera znajduje się w miejscowości Banjole, na południe od Puli, prawie na krańcu Półwyspu Istria. Jego położenie, niemal nad samym Adriatykiem, sprzyja odpoczynkowi po dniu spędzonym na intensywnej rowerowej przejażdżce.

Pokoje: W skład kompleksu wchodzą trzy budynki wkomponowane w stuletni sosnowy las. Pokoje urządzono wygodnie i nowocześnie – wszystkie posiadają łazienkę, TV i telefon. Część pokoi dysponuje także balkonem. Obiekt jest klimatyzowany.

Wyżywienie: W restauracji serwowane są specjały kuchni śródziemnomorskiej oraz popularne dania kuchni międzynarodowej. Śniadania oraz obiadokolacje podawane są w formie bufetu. Napoje do obiadokolacji: woda, soki, piwo beczkowe i lokalne wina stołowe wliczone są w cenę.

Atrakcje: Odpoczynkowi gości sprzyja leśne otoczenie kompleksu, a także bliskość kamienisto-żwirowej plaży, położonej zaledwie kilkadziesiąt metrów od ośrodka. Dodatkową atrakcją jest basen wewnętrzny wypełniony wodą morską.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.