Biograd - hotel

Lokalizacja: Ten trzygwiazdkowy hotel położony jest w Biogradzie, w otoczeniu sosnowego lasu, zaledwie ok. 350 m od plaży Soline. Centrum miasta z licznymi sklepami, restauracjami i niezbędną infrastrukturą oddalone jest niecały kilometr od hotelu.

Pokoje: Obiekt posiada komfortowe, przytulne pokoje z klimatyzacją. Wszystkie dysponują łazienką, telefonem, TV-Sat, minibarem i sejfem. Większość pokoi posiada także balkon.

Wyżywienie: Przestronna hotelowa restauracja wraz z tarasem to idealne miejsce do spożywania posiłków. Oferowane są w niej głównie specjały kuchni dalmatyńskiej, nie brakuje też znanych dań kuchni europejskiej. Zarówno śniadania jak i obiadokolacje podawane są w formie bufetu. 

Atrakcje: Hotel oferuje wiele możliwości przyjemnego spędzenia czasu. Do dyspozycji gości są: bar, restauracja a la carte, basen wewnętrzny i zewnętrzny, mini club, sala fitness oraz wielofunkcyjne boisko sportowe. Wieczorem warto wybrać się również na spacer do turystycznej miejscości Biograd.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.