Cavaion Veronese - hotel

Lokalizacja: Zapraszamy do komfortowego hotelu, położonego w niedalekiej odległości od jeziora Garda, w miejscowości Cavaion Veronese. Doskonała lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do najciekawszych atrakcji regionu, a gościnni gospodarze zapewniają miłą atmosferę w prawdziwie włoskim stylu.

Pokoje: Dla gości przygotowano przytulnie urządzone pokoje, z których większość posiada balkon. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z suszarką do włosów.

Wyżywienie: Śniadania podawane są w formie bufetu. Obiadokolację rozpoczyna bufet sałatkowy, następnie serwowane jest pierwsze i drugie danie, a na końcu podawany jest deser. W menu dominują klasyczne dania kuchni włoskiej, jak również potrawy typowe dla regionu Veneto. W ciepłe wieczory obiadokolacje mogą być serwowane na tarasie.

Atrakcje: W hotelowym ogrodzie znajduje się basen z leżakami - to idealne miejsce na relaks i odpoczynek po rowerowym dniu pełnym wrażeń. Wieczorami gospodarze zapraszają do baru na aperitif lub degustację lokalnych trunków. Dodatkowo dla gości przygotowano pokój gier ze stołem bilardowym i stołem do gry w pokera.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.