České Budějovice - hotel

Lokalizacja: Ten przytulny, rodzinny hotel znajduje się w malowniczej okolicy południowej Bohemii, w bliskiej odległości od najładniejszych miast regionu, Czeskich Budziejowic oraz Czeskiego Krumlowa. Sprzyjające okoliczności przyrody oraz pobliskie jezioro pozwolą w pełni odpocząć i nabrać sił przed kolejnym rowerowym dniem.

Pokoje: Dla hotelowych gości przygotowano funkcjonalnie urządzone pokoje. Każdy z nich został wyposażony w łazienkę z WC i prysznicem. W każdym pokoju znajduje się także TV.

Wyżywienie: Hotelowa restauracja zaprasza gości na smaczne posiłki kuchni regionalnej oraz międzynarodowej. Przy dobrej pogodzie zachęcamy do spożywania posiłków na panoramicznym tarasie z pięknym widokiem na jezioro.

Atrakcje: Hotel dysponuje zapleczem wellness z pokojem relaksacyjnym oraz niewielkim odkrytym basenem. Za dodatkową opłatą można skorzystać również z sauny. Hotel dysponuje ponadto bogatą kartą morawskich win. Przyjemnym zwieńczeniem aktywnego dnia będzie wieczorny relaks przy lampce wybornego trunku.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.