České Budějovice - hotel

Lokalizacja: Hotel położony jest w samym centrum Czesckich Budziejowic, zaledwie 100 metrów od głównego placu starego miasta. Dzięki położeniu nad niewielką rzeką hotel zapewnia również spokój i ciszę potrzebną do wypoczynku.

Pokoje: W hotelu znajdziemy blisko 60 komfortowo urządzonych pokoi. Każdy z nich posiada lodówkę i minibar, sejf, telefon, TV oraz łazienkę z suszarką do włosów. W hotelu znajduje się również winda ułatwiająca dostęp do pokoi.

Wyżywienie: Zarówno śniadania jak i obiadokolacje podawane są w hotelowej restauracji. Śniadania mają formę bufetu, gdzie prócz serów, wędlin i warzyw znajdziemy również ciepłe potrawy, owoce oraz ciasta. Kolacje są serwowane. Tutejsza kuchnia to kwintesencja czeskich smaków.

Atrakcje: Hotelowi goście mogą udać się w wolnym czasie na zwiedzanie starego miasta, gdzie prócz licznych zabytków znajdziemy wiele restauracji i pubów, w których życie tętni niemal bez przerwy. Miłośnikom piwa polecamy udać się do hotelowego baru, gdzie można spróbować lokalnego piwa Budweiser Budvar.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.