Grein - hotel

Lokalizacja: Położony z dala od wielkomiejskiego szumu hotel, to doskonała propozycja dla wszystkich szukających wypoczynku w spokojnej okolicy. Bliskość z naturą sprawia, że każdy zmęczony rowerzysta nabierze sił na dalszą podróż wzdłuż Dunaju.

Pokoje: Hotel oddaje do dyspozycji gości przytulnie i gustownie urządzone pokoje. Każdy z nich posiada własną łazienkę oraz telewizor. Wypoczynek w hotelowym pokoju z pewnością pozwoli zregenerować siły.

Wyżywienie: Na śniadania i obiadokolacje właściciele zapraszają swoich gości do hotelowej restauracji. Serwowane tutaj dania to mieszanka kuchni lokalnej i międzynarodowej.

Atrakcje: Pobyt w hotelu sprzyja relaksowi. Po pobycie w Linz przyda się odpoczynek od wielkomiejskiego życia i hałasu. Dzięki położeniu w spokojnej i zacisznej okolicy, z hotelu można udać się na pieszą wędrówkę po okolicznych lasach, aby podziwiać piękno naddunajskiej przyrody. Osoby szukające sposobu na regenerację mogą skorzystać z hotelowego zaplecza wellness, w którym znajdziemy chociażby saunę, łaźnię parową oraz kabinę na podczerwień.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.