Jesenice - hotel

Lokalizacja: Zapraszamy do zacisznego hotelu położonego nad malowniczym jeziorem. Dzięki znakomitemu położeniu, jest to wprost idealne miejsce noclegowe dla rowerzystów. Przyjemny klimat i rozległe ogrody hotelu sprzyjają relaksowi.

Pokoje: Gospodarze oferują wygodne, słoneczne pokoje, utrzymane w jasnych i ciepłych kolorach. Każdy z nich posiada TV oraz łazienkę z WC, a także prysznicem lub wanną.

Wyżywienie: Na posiłki zapraszamy do panoramicznej restauracji zlokalizowanej w głównym budynku hotelu. Tutejsza kuchnia specjalizuje się w daniach regionalnych, ale przygotowywane są tutaj także potrawy kuchni międzynarodowej. Znakomite morawskie wina będą podkreślały smak podawanych tu potraw.

Atrakcje: Do hotelu przynależy ogromny teren, na którym zlokalizowano m. in. odkryty basen, oświetlony kort do tenisa ziemnego oraz boisko do siatkówki. Mnóstwo atrakcji znajduje się także w samym hotelu. Do dyspozycji gości przygotowano niewielkie zaplecze wellness z grotą solną. jacuzzi, czy solarium. Można tu także skorzystać z dodatkowo płatnych masaży.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.