Karlowe Wary - hotel

Lokalizacja: Hotel położony jest w spokojnej okolicy w otoczeniu czeskich lasów i nad rzeką Ohrza, która jest doskonałą atrakcją dla wielbicieli spływów kajakowych. Spokojna i zaciszna okolica jest bez wątpienia atutem tego miejsca. Dodatkowo hotel oddalony jest od ścisłego centrum Karlowych Warów jedynie o ok. 5 km.

Pokoje: Do dyspozycji gości właściciele oddają komfortowo i przytulnie urządzone pokoje. Każdy z pokoi posiada TV oraz prywatną łazienkę z prysznicem. W pokojach dostępny jest również bezpłatny Internet bezprzewodowy.

Wyżywienie: Na posiłki zapraszamy do hotelowej restauracji. Śniadania podawane są w formie bufetu natomiast obiadokolacja jest serwowana. Tutejsza kuchnia to głównie czeskie specjały. W przypadku sprzyjającej pogody kolacje podawane są na świeżym powietrzu.

Atrakcje: Dzięki swojemu położeniu w otoczeniu przyrody hotel jest doskonałą bazą wypadową na piesze spacery i wędrówki po lasach. Dodatkowo w hotelowym barze możemy spróbować doskonałych czeskich piw, które bez wątpienia umilą nam wieczór.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.