Linz - hotel

Lokalizacja: Dzięki położeniu w centrum miasta, hotelowi goście mogą w pełni zapoznać się z charakterem jednego z najatrakcyjniejszych miast w Austrii. Rozbudowana sieć dróg i ścieżek rowerowych sprawia, że z hotelu możemy dostać się do każdej części miasta.

Pokoje: W hotelu znajdują się komfortowo urządzone pokoje, przygotowane do przyjęcia każdego zmęczonego rowerzysty. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę oraz telewizor. Dla wygody gości, w pokojach zamontowana została klimatyzacja.

Wyżywienie: Posiłki serwowane są w hotelowej restauracji. Śniadania oraz obiadokolacje podawane są przez doskonale przygotowaną obsługę. Na stołach znajdują się nie tylko lokalne dania, ale również specjały pochodzące z innych zakątków świata.

Atrakcje: Goście mogą spędzić wieczór w lokalnym barze i spróbować wyśmienitych trunków pochodzących z tego naddunajskiego regionu. Wszyscy, którym mało jest wrażeń mogą udać się zwiedzanie Linz, które oferuje wszystkim turystów mnóstwo atrakcji. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w mieście, jest muzeum przyszłości Ars Electronica Center.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.