Medulin - hotel

Lokalizacja: Medulin to typowo turystyczna miejscowość na południowym skrawku Istrii. Hotel usytuowany jest w niewielkiej odległości od głównej promenady oraz plaży i z pewnością będzie świetnym miejscem odpoczynku dla rowerzystów.

Pokoje: Pokoje urządzono tak, aby każdy czuł się jak u siebie w domu. Łazienki posiadają wszystkie niezbędne elementy, w tym suszarki do włosów. Wyposażenie uzupełnia klimatyzacja, TV-Sat i mini bar.

Wyżywienie: W trakcie pobytu oferowane są śniadania i obiadokolacje. Każdy znajdzie swoje ulubione smaki, będzie też możliwość poznania nowych za sprawą podawanych tutaj doskonałych chorwackich potraw.

Atrakcje: Największą zaletą miejscowości Medulin jest jej wypoczynkowy charakter. Typowa turystyczna promenada, bliskość plaży, czy restauracje z lokalnym winem spełniają marzenie o idealnym urlopie w Chorwacji.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.