Mitterarnsdorf - hotel

Lokalizacja: Proponowany hotel znajduje się w samym sercu Doliny Wachau, która rozciąga się od Melk aż do Krems. Dzięki położeniu w tak malowniczym miejscu, można w pełni doświadczyć piękna naddunajskiego krajobrazu. Bliskość do Dunaju oraz ścieżki rowerowej sprawia, że jest do doskonały punkt do odpoczynku na naszej trasie.

Pokoje: Hotel proponuje swoim gościom zakwaterowanie w przytulnie urządzonych pokojach. Każdy z nich wyposażony jest we własną, prywatną łazienkę oraz telewizor.

Wyżywienie: Posiłki są serwowane w hotelowej restauracji. Śniadania i obiadokolacje tworzone są pod czujnym okiem szefa kuchni. Czekają tutaj na gości specjały, z których słynie region Doliny Wachau.

Atrakcje: Wieczorami goście mogą spędzić czas w hotelowym centrum wellness, co na pewno doda sił na kolejne rowerowe dni. Osoby, które wolą spędzić aktywnie czas, mogą udać się na wyprawę po okolicznych terenach. Dolina Wachau przepełniona jest niesamowitymi krajobrazami, które na długo pozostają w pamięci. Miłośnicy lokalnych trunków mogą spróbować doskonałego wina, które tworzone jest z niezwykłą pieczołowitością, wyłącznie z winogron rosnących na okolicznych wzgórzach.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.