Peschiera Del Garda - hotel

Lokalizacja: Proponowany hotel znajduje się w miejscowości Dolci, niecałe 2 kilometry od centrum miasteczka Peschiera Del Garda oraz Jeziora Garda. Dzięki dogodnej lokalizacji jest to doskonała baza wypadowa zarówno dla rowerzystów jak i dla osób szukających wypoczynku nad Jeziorem Garda.

Pokoje: W hotelu znajdują się przytulnie urządzone pokoje, z których każdy posiada własną łazienkę, dostęp do Internetu, klimatyzację oraz TV. Wszystkie pokoje zostały urządzone w klasycznym stylu, charakterystycznym dla regionu. Niektóre pokoje posiadają również balkony.

Wyżywienie: Zarówno śniadania jak i obiadokolacje serwowane są w hotelowej restauracji. Tutejsza kuchnia to mieszanka regionalnych smaków, charakterystycznych dla regionu Jeziora Garda, jak również typowych włoskich specjałów. W restauracji dostępne są również dania wegetariańskie i bezglutenowe.

Atrakcje: Dzięki swojemu położeniu hotel jest doskonałym punktem wypadowym na wieczorny spacer do miasteczka Peschiera Del Garda, lub nad brzeg Jeziora Garda. Na terenie hotelu znajduje się również basem, z którego hotelowi goście mogą korzystać bezpłatnie. Smakoszy włoskiego wina zapraszamy do hotelowego baru, gdzie są serwowane doskonałe trunki.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.