Pula - pensjonat

Lokalizacja: Resort zlokalizowany jest na południe od Puli – nad samym morzem, w cichej okolicy a jednocześnie niedaleko tego historycznego miasta. Wspaniałe miejsce do odpoczynku i dobry punkt startowy do realizacji programu rowerowego w południowej części Półwyspu Istria.

Pokoje: Na kompleks składa się kilka niewysokich budynków, w których znajdują się apartamenty z balkonem. Są one standardowo wyposażone, ponadto dysponują aneksem kuchennym.

Wyżywienie: W ramach pobytu zapewnione są śniadania i obiadokolacje. Z uwagi na fakt, że jest to typowy resort z apartamentami, właściciele obiektu zapraszają na posiłki do ich pobliskiego hotelu.

Atrakcje: Ilość tutejszych atrakcji przyprawia o zawrót głowy. Dwa odkryte baseny, plaża, animacje to tylko niektóre z nich. Osoby pragnące wyciszenia z pewnością znajdą spokój w otaczającym obiekt sosnowym lesie.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.