Rodeneck - hotel

Lokalizacja: Hotel zlokalizowany jest na obrzeżach miejscowości Rodeneck, w niezwykle spokojnym, idealnym do odpoczynku miejscu, z pięknym widokiem na pola i góry otaczające dolinę Isarco (Eisacktal).

Pokoje: W pokojach goście znajdą łazienkę (prysznic, WC), telefon, TV Sat, sejf. Większość dysponuje również balkonem. Pokoje są przytulne i komfortowe, z pewnością zapewnią możliwość relaksu po wyczerpującym dniu.

Wyżywienie: Hotelowa kuchnia proponuje wyśmienite posiłki, ma również ofertę dań wegetariańskich i bezglutenowych. Gościom zapewniony jest obfity bufet śniadaniowy i 5-daniowa obiadokolacja. Dzięki lokalnym składnikom potrawy są smaczne i zdrowe. Hotel oferuje również duży wybór win regionalnych z Południowego Tyrolu.

Atrakcje: Do dyspozycji klientów jest zewnętrzny basen, w którym można zregenerować mięśnie po wysiłku na rowerze oraz nabrać sił na kolejny dzień. Czas wolny można również spędzić na spacerach po pięknej okolicy lub w hotelowym barze.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.