St. Sigmund - Kiens - hotel

Lokalizacja: Hotel znajduje się w St. Sigmund – Kiens (Dolina Pustertal). Lokalizacja sprawia, że jest to dobry punkt wyjścia dla tras jakie przygotowaliśmy w programie wyprawy Tyrol Południowy. Możemy się stąd łatwo dostać m in. do Bruneck, Toblach (Dobbiaco), a także Brixen, Bolzano, Meran.

Pokoje: Komfort gości jest priorytetem dla hotelu. Wszystkie pokoje wyposażone są w prysznic, toaletę, suszarkę do włosów, balkon, sejf, radio, telefon i telewizję satelitarną oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Wyżywienie: Kucharze dbają, aby goście zadowoleni byli z serwowanych dań, które zaimponują nawet wymagającym smakoszom. Hotel oferuje bogate śniadania w formie szwedzkiego stołu, natomiast obiadokolacje składają się z bufetu sałatkowego oraz 4-daniowego menu.

Atrakcje: Wolny czas można spędzić wygrzewając się na tarasie słonecznym. Chętni mogą również skorzystać ze strefy wellness, aby rozluźnić mięśnie po rowerowej wycieczce. Dostępne są m. in. sauna fińska, ziołowa, solankowa łaźnia parowa i kabina na podczerwień.

Udogodnienia

Terminy i ceny
Aktualnie żaden z naszych konsultantów nie jest dostępny. Zostaw wiadomość wraz z danymi kontaktowymi - skontatkujemy się z Tobą, najszybciej, jak to możliwe.